Bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor

ErenYalcin

Hectopat
Bilgisayarım çalışıyor ama ekran gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. dün güzelce oynuyordum, PC'yi kapadım yatmak için. sabah kalktım açılmıyor ve kapatma tuşuna bir kez bassam bile hemen kapanıyor, şimdi ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım çalışıyor ama ekran gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. dün güzelce oynuyordum, PC'yi kapadım yatmak için. sabah kalktım açılmıyor ve kapatma tuşuna bir kez bassam bile hemen kapanıyor, şimdi ne yapmam lazım?
RAM'in slotlarını değiştirip deneyin.

Bilgisayarım çalışıyor ama ekran gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. Dün güzelce oynuyordum, PC'yi kapadım yatmak için. Sabah kalktım açılmıyor ve kapatma tuşuna bir kez bassam bile hemen kapanıyor, şimdi ne yapmam lazım?

Masaüstü mü yoksa laptop mu kullanıyorsun?

Bi keresinde bana da olmuştu. Önce ramleri çıkarıp tekrar takın sonrasında sorun düzelmezse bios pilni 1 dk çıkarıp bios'u sıfırlayın. Yalnız dikkat edin anakartınız eski nesil, işlemciniz yeni nesil ise bios sıfırladıktan sonra çalışmayabilir. Eski nesil bi işlemci takıp kullanmak zorunda kalabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı