Bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor

qiyanax1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece sorunsuz kullanıyordum, bu sabah açmaya çalıştığımda her zamanki gibi açılıyor BIOS ekranı geliyor oradan Windows 10 yükleme ekranına geçiyor ama orası çabuk geçiyor. Ondan sonra sol üstte bir kere beyaz çizgi yanıp sönüyor siyah ekrana geçiyor bilgisayar. Siyah ekrana geçtikten mavi ekranda lütfen bekleyiniz yazısı çıkıyor tekrar siyah ekrana geçiyor ve daha ekran gelmiyor. BIOS'a girmeye çalıştığımda ise giriyorum ama birkaç saniye sonra siyah ekrana geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'leri çıkarıp takmayı denedim şimdi hiç açılmıyor sürekli kısa bip sesi çıkarıyor hata ne olabilir?

Dediğim gibi anakart arızalanmış olabilir ama varsayım sadece bileşenleri tek tek denemeden kesin sonuca çıkamayız. RAM'leri bir bilgisayarcı ya da arkadaşıdnan rica edit test edebilirsin başka PC'ye takıp. Ayrıca PC donanımlarını yazar mısın belki kronik sorunlu bir parça vardır.

Dediğim gibi anakart arızalanmış olabilir ama varsayım sadece bileşenleri tek tek denemeden kesin sonuca çıkamayız. RAM'leri bir bilgisayarcı ya da arkadaşıdnan rica edit test edebilirsin başka PC'ye takıp. Ayrıca PC donanımlarını yazar mısın belki kronik sorunlu bir parça vardır.
Dün sürekli ramleri çıkarıp takip oynarken en sonunda açıldı, sonra yine kapattım bugün açarken aynısı oldu anakart arızası olsa bir kere bile açılma şansı var mı?
i3 3220
6GB Ram
H61MGV3 Anakart
HD 6670 ekran kartı

Geri
Yukarı