Bilgisayar Açılıyor Fakat Ekrana Görüntü Gelmiyor

DenizG33

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, tatilden geldikten sonra bilgisayarımı açmak istedim. (İşletim sistemim Windows 7) Hoşgeldiniz yazısındaki dönen halka dondu bende kasadan reset attım. Fakat daha sonra bilgisayar çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Daha önce de aynı durumdan olmuştu daha önceki gibi RAM'leri çıkartıp bip sesini bekledim. Daha sonra RAM yokken bip sesinin gelmediğini fark ettim. BIOS pilini çıkarıp denedim jumperdan sıfırlamayı denedim. Lakin görüntü alamadım. Bunun üzerine onboarddan görüntü almaya çalıştım oradan da görüntü alamadım. İşlemciyi değiştirip denedim, işlemciyi değiştirdiğim zaman RAM'ler yokken bip sesi geliyor ama onun gibi görüntü gelmiyordu. Ekran kartını değiştirdim başka bir ekran kartı taktım fakat o zamanda görüntü gelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Tatilden önce açılıyordu. Fakat şimdi açılmaması tuhaf değil mi ?Güç kaynağım 300W

Son düzenleme:
RAM yokken görüntü gelmez 2 RAM iniz varsa 1 tanesini takın 1 RAM varsa yerini değiştirin.
Birde ekran kartı olmadan deneyin.

Cidden tuhaf.
Sizden başka birisi Bilgisayarı kullanıyorsa ona da bir sorun derim.
Hayır benden başkası kullanmıyor bende anlamadım.RAM çıkarınca buzzerden ses gelmiyor.
RAM yokken görüntü gelmez 2 RAM iniz varsa 1 tanesini takın 1 RAM varsa yerini değiştirin.
Birde ekran kartı olmadan deneyin.
O yolu da denedim. Ekran kartı olmadan onboardan görüntü alamadım.

Eğer görüntü glmiyor ise işlemcinin fan vidalarını gevşetin ve monitör kablosunun ekran kartı yuvalarından birine bağlı olduğundan emin olun eğer işe yarmıyorun işlemciyi sökiü tekrar takın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı