Bilgisayar açılıyor fakat görüntü gelmiyor

Barbara Palvin

Hectopat
Herkese iyi akşamlar ekran kartım, anakartım ve RAM'lerim yandı bende 3-4 hafta önce anakart, dün 2. el RAM aldım ve bilgisayara görüntü gelmedi bende RAM'in arızalı olduğunu düşünüp bilgisayarcıya gittim fakat üründe sorun yokmuş sorun neyde olabilir? Anakartta 2.el alındı aldığım gün testini yaptırdım, hiçbir yerinde sorun yoktu o günden beri de anakart yatıyor.

Belkide deneme sırasında harici ekran kartı bağlamışlardır da öyle çalışmışdır. Yani anakartının ekran kartı da bozuk olabilir. Bencede tüm bileşenleriyle bir gidip baktırsan daha mantıklı.

Hocam şimdi ışıklı klavyemi taktım hiçbir sorun yok klavyenin ışıkları yanıyor farenin yanıyor ama görüntü yok acaba sorun anakartın içindeki ekran kartında mı? İnşallah öyledir. Çünkü sıkıntı sadece ekrana görüntü gelmesinde.

Herkese iyi akşamlar ekran kartım, anakartım ve RAM'lerim yandı bende 3-4 hafta önce anakart, dün 2. el RAM aldım ve bilgisayara görüntü gelmedi bende RAM'in arızalı olduğunu düşünüp bilgisayarcıya gittim fakat üründe sorun yokmuş sorun neyde olabilir? Anakartta 2.el alındı aldığım gün testini yaptırdım, hiçbir yerinde sorun yoktu o günden beri de anakart yatıyor.
HDMI kablosunu iyi taktınız mı? Belki taktığınız yer bozuktur.

Geri
Yukarı