Çözüldü Bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Utkan Bera

Hectopat
Daha fazla  
Çözüm
Bilginiz ve el beceriniz var ise kapağı açıp güç tuşunu devre dışı bırakarak anakart üzerinden çalıştırmayı deneyebilirsiniz.
Yapmadan açıldı. Kapağı aćtıktan sonra yine deniyeyim diyerek çalıştırdım ve açıldı fakat bu sefer güvenli modda değil düz masaüstü ekranımda açıldı.
Bilgisayarımın güç düğmesine basıyorum çalışmıyor. Sadece anakarttaki sarı lamba ve ekran kartındaki beyaz ışık yanıyor. Bu sorun daha önce de yaşanmıştı. Nasıl açıldı bilmiyorum ama açılınca karşıma güvenlik modu açılmış şekilde geldi.

Fanlar ne durumda güç tuşuna bastığınızda hareketlenme oluyor mu?

Bilgisayarımın güç düğmesine basıyorum çalışmıyor. Sadece anakarttaki sarı lamba ve ekran kartındaki beyaz ışık yanıyor. Bu sorun daha önce de yaşanmıştı. Nasıl açıldı bilmiyorum ama açılınca karşıma güvenlik modu Açılmış şekilde geldi.

Gerçekten bunu aldınız mı? Paranızı çöpe atmışsınız. Kabloları kontrol et. RAM'leri kontrol et.

Kontrol edeyim. + olarak neden ve ben bunu indirimde daha ucuza aldım.

1600 gibi çok eski bir işlemci, ne olduğu belirsiz RAM'ler, kronik sorunlu SSD ve C4 bir PSU. O bilgisayarın tek sorunsuz yanı anakartı. ASUS Dual ekran kartları sıcak çalışıyor.

Bilginiz ve el beceriniz var ise kapağı açıp güç tuşunu devre dışı bırakarak anakart üzerinden çalıştırmayı deneyebilirsiniz.
Yapmadan açıldı. Kapağı aćtıktan sonra yine deniyeyim diyerek çalıştırdım ve açıldı fakat bu sefer güvenli modda değil düz masaüstü ekranımda açıldı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı