Bilgisayar açılmıyor

Dodobandos

Femtopat
Daha fazla  
Evet başlıkta ve yüklediğim videoda görmüş olacağınız üzere açılmıyor bu videoyu 40 dakika önce çektim hala 3-4 dakikada bir deniyorum ama Windows şifre ekranı 5-8 saniye boyunca duruyor ve kapanıyor en fazla, bazen de otomatik kurtarma yapılıyor vb. diyor ve kapanıyor. Dün arkadaşımla beraber laptopun parça bulunmayan yani alt kasasını Full ve fanınında tozunu silip yıkamış ve hepsini iyice kurulmuştuk, pamuk kulak çubuğu vb aletlerle. Ve dün bu işi yaptıktan sonra gayet güzel açılmıştı fakat şu an durum böyle. Neden olabilir bu? Gayet tedbirli bir şekilde yapmıştık.
Hata görüntüsüde bunlar, her denediğimde böyle oluyor ve kapanıyor.

Dosya Ekleri

• VideoCapture_20210903-131713.jpg
    VideoCapture_20210903-131713.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 37
  • VideoCapture_20210903-131800.jpg
    VideoCapture_20210903-131800.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 36
Evet başlıkta ve yüklediğim videoda görmüş olacağınız üzere açılmıyor bu videoyu 40 dakika önce çektim hala 3-4 dakikada bir deniyorum ama Windows şifre ekranı 5-8 saniye boyunca duruyor ve kapanıyor en fazla, bazen de otomatik kurtarma yapılıyor vb. diyor ve kapanıyor. Dün arkadaşımla beraber laptopun parça bulunmayan yani alt kasasını Full ve fanınında tozunu silip yıkamış ve hepsini iyice kurulmuştuk, pamuk kulak çubuğu vb aletlerle. Ve dün bu işi yaptıktan sonra gayet güzel açılmıştı fakat şu an durum böyle. Neden olabilir bu? Gayet tedbirli bir şekilde yapmıştık.

Hocam videoyu YouTube'a falan yükleyip link atın.

Hocam videoyu YouTube'a falan yükleyip link atın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar fotoğraf?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Suya mı tuttu? Eğer öyleyse bozulması normal harddisk ve içindekiler zarar görmüş olabilir.

Geri
Yukarı