Bilgisayar açılmıyor

ArdaRZ

Centipat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarımda açma tuşuna bastıktan sonra ASUS yazısı geliyor siyah ekranda kalıyor. USB ile format atma imkanım yok BIOS'a girebiliyorum nasıl format atabilirim veya kurtarabilirim?

Masaüstü bilgisayarımda açma tuşuna bastıktan sonra ASUS yazısı geliyor siyah ekranda kalıyor. USB ile format atma imkanım yok BIOS'a girebiliyorum nasıl format atabilirim veya kurtarabilirim?
F8'e sürekli basmayı deneyin. Bir ihtimal güvenli mod açılacak, ve kurtarma yapabileceksiniz.

Sorun gider ekranına ulaşabiliyoruz önyükleme yapılmıyor hata veriyor usbsiz format vea kurtarma yapabilirmiyiz

Direkt bu bilgisayarı sıfırla deyin yapılabiliyorsa. Ha bir şey yapmanıza izin vermiyorsa USB olmadan düzeltmenin tek yolu, BIOS kaynağı ile XpressRecovery gibi bir şey ile eski sistem dosya kaydı alınmış olmasıdır.

Direkt bu bilgisayarı sıfırla deyin yapılabiliyorsa. Ha bir şey yapmanıza izin vermiyorsa USB olmadan düzeltmenin tek yolu, BIOS kaynağı ile XpressRecovery gibi bir şey ile eski sistem dosya kaydı alınmış olmasıdır.

Onu nasıl yapabilirim? Ve ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ArdaRZ önceden sistem yedeği alınmadıysa XpressRecovery gibi bir şey ile, daha bir şey yapılamaz. Yedek olsaydı girerdin ordan direkt eski tarihe alırdın. Bir de boot menü üzerinden Windows Boot Manager'i en başa al veya enter bas onun üstüne. Belki bu sorunu çözebilir.

Geri
Yukarı