Bilgisayar açılmıyor

emirhank07

Centipat
Daha fazla  
Dün Valorant oynuyordum bir anda ekran slyah oldu. Bekledim gelmedi kapattım bilgisayarı tekrar açmaya çalıştığımda kasa çalışıyordu fanlar dönüyordu klavye ve mouse RGB'si yanıyordu ama ekrana görüntü gelmiyordu. Tahminimce Windows da açılmıyordu. Açılsa Spotify açılır ve müzik sesi gelirdi. Sorun neden kaynaklıdır sizce?

Son düzenleme:
Hocam çözümü zor başka bir bilgisayarda ekran kartını test edin. Eğer edemiyorsanız bilgisayarcı yolu gözüküyor gibi. Ama başında bekleyin.

Dün Valorant oynuyordum bir anda ekran slyah oldu. Bekledim gelmedi kapattım bilgisayarı tekrar açmaya çalıştığımda kasa çalışıyordu fanlar dönüyordu klavye ve mouse RGB'si yanıyordu ama ekrana görüntü gelmiyordu. Tahminimce Windows da açılmıyordu. Açılsa Spotify açılır ve müzik sesi gelirdi. Sorun neden kaynaklıdır sizce?

Ekran kartı olabilir ancak monitor sorunu da olabilir. Farklı ekran ile denemeniz mümkün mü? Örnek televizyon.

Denedim çalışmadı fakat ekran kartı yansa PC açılır ama görüntü gelmez diye düşünüyorum açılsa Spotify açılır ve şarkı çalardı ya da BIOS'a girerdi sanırsam.

Evet ancak kısa devreden dolayı çalışmama sorunları olabiliyor. Ekran kartı destekleseydi işlemci en azından ekran kartından olduğunu anlayabilirdik. Bu arada son durum nedir?

Evet ancak kısa devreden dolayı çalışmama sorunları olabiliyor. Ekran kartı destekleseydi işlemci en azından ekran kartından olduğunu anlayabilirdik. Bu arada son durum nedir?

Hala aynı çalışıyor ama görüntü yok ve Ethernet kablosu taktığımda normalde sarı ışık yanıp sönüyordu o ışık yanıp sönmüyor şu an.

Geri
Yukarı