Bilgisayar alamamaktan bıktım

Glypht

Centipat
Arkadaşlar benim hiç güzel bilgisayarım olmadı. Çoğunlukla oynayanları izledim. 17 yıldır oyun tutkum var ama para toplıyamıyorum. Bir gün babamın yardıma ihtiyacı oluyor, ona yardım ediyorum. Benim arkadaşlarım PUBG, GTA 5 falan oynarken ben izlemekle kalıyorum. Artık ne yapsam diye düşünüyorum. Avrupa'daki herkes 3 gün çalışıp PC alıyor, bizde bir PC 5 bin lira en az. Bıktım artık be, büyüyünce alırsın diyorlar. Ben çocuklukta oynamak isterdim, artık yapacak bir şey yok.

Arkadaşlar benim hiç güzel bilgisayarım olmadı. Çoğunlukla oynayanları izledim. 17 yıldır oyun tutkum var ama para toplıyamıyorum. Bir gün babamın yardıma ihtiyacı oluyor, ona yardım ediyorum. Benim arkadaşlarım PUBG, GTA 5 falan oynarken ben izlemekle kalıyorum. Artık ne yapsam diye düşünüyorum. Avrupa'daki herkes 3 gün çalışıp PC alıyor, bizde bir PC 5 bin lira en az. Bıktım artık be, büyüyünce alırsın diyorlar. Ben çocuklukta oynamak isterdim, artık yapacak bir şey yok.

Aynısını ben yaşıyorum 14 yaşındayım bütün arkadaşlarım GTA 5 CS:GO PUBG gibi oyunlar oynuyor, içim yanıyor ben de bıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyüyün, adam gibi çalışın, kendinizi geliştirin (bilgisayar olmadan nasıl yapacaksınız bilmiyorum), çok okuyun, etrafınızdakilerinin farkında olun ki ileride sizin çocuklarınız sizin çektiğiniz bu problemleri çekmesin. 18 yaşınıza geldiğinizde siyasi kararlarınızı iyi verin ki daha özgür, demokratik ve o özendiğiniz ülkelerdeki gibi yaşasınlar çocuklarınız....

Büyüyün, adam gibi çalışın, kendinizi geliştirin (bilgisayar olmadan nasıl yapacaksınız bilmiyorum), çok okuyun, etrafınızdakilerinin farkında olun ki ileride sizin çocuklarınız sizin çektiğiniz bu problemleri çekmesin. 18 yaşınıza geldiğinizde siyasi kararlarınızı iyi verin ki daha özgür, demokratik ve o özendiğiniz ülkelerdeki gibi yaşasınlar çocuklarınız...

Hevesimizi alamadık ki abi hep negatif hep negatif adam akıllı hiçbir şeyim olmadı bilgisayar istedim o da olmadı.

Benim de iyi bilgisayarım hiçbir zaman olmadı ahbap. Aklımda bu yaz çalışmak vardı fakat koronavirüs nedeniyle babam beni işe sokmadı. Ama bir dahaki yaz işe girip çalışmak istiyorum. Belki bilgisayar almam ama benim için bir tecrübe olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı