Bilgisayar Aldıktan Sonra Oyun Oynama İsteğinin Gitmesi

AC Origins biraz zevk verdi. Sanki laptopu boşa almış gibi hissediyorum. Zaten 11.sınıfa geçiyorum bence iyi bir şey oyunlardan zevk alamam. En azından öyle bir dert olmaz ama bari sadece 2-3 oyundan zevk almaya çalışıyorum oda yok. Ve PSP'de var evde ona da bakma zorunluluğu hissediyorum.

Bende öyle düşünüyorum. Laptopu satsam acaba diye 11.500 idi ben alırken şimdi kutusu açılmışı 13.000 :D.

Siz çok ileri gitmişssiniz benim bilgisayarım 4500 falandı o bile pahalı gelmişti. Ama fark etmez olan paraya oldu diye düşündürtüyor insana ama sesini de çıkartamıyorsun 😅.

Aynı sorun maalesef bende de var. Eski bilgisayarım varken yenisini aldığımda şöyle oynayacağım böyle oynayacağım hiç kalkmayacağım diyordum ama öyle olmadığını acı bir deneyimle(fiyatıyla) tattım. Şu an CS:GO'da 300'ün üzerinde FPS almama rağmen eskiden 50 FPS ile aldığım zevki maalesef alamıyorum. Üzücü bir durum ama yapacak bir şeyimiz yok. :)

Siz çok ileri gitmişssiniz benim bilgisayarım 4500 falandı o bile pahalı gelmişti. Ama fark etmez olan paraya oldu diye düşündürtüyor insana ama sesini de çıkartamıyorsun 😅.
Yazın çalışmıştım biraz da babam ekledi. Ayrıca önceden aldığım bayramlıkları altına yatırmıştım cumhuriyet 750 iken :D.
Aynı sorun maalesef bende de var. Eski bilgisayarım varken yenisini aldığımda şöyle oynayacağım böyle oynayacağım hiç kalkmayacağım diyordum ama öyle olmadığını acı bir deneyimle(fiyatıyla) tattım. Şu an CS:GO'da 300'ün üzerinde FPS almama rağmen eskiden 50 FPS ile aldığım zevki maalesef alamıyorum. Üzücü bir durum ama yapacak bir şeyimiz yok. :)
Doğru. Ama bakma gerekliliği hissediyorum zevk almasam bile.

Bende de aynı durum oldu. İlk bir ay sırf 400 saat CS:GO oynadım mesela ama şimdi günde belki bir maç giriyorum, arada bir de ETS2 MP'ye giriyorum. Genelde forumda takılıyorum veya video izliyorum

Çok doğru. Eskiden 1080 TI sistem toplamıştım. Bol bol oyun oynar, eğlenirim diye. 2 ay sonra o istek gitti. Ben de sistemi satıp RX570 ekran kartlı sistem aldım.

Çok doğru. Eskiden 1080 Ti sistem toplamıştım. Bol bol oyun oynar, eğlenirim diye. 2 ay sonra o istek gitti. Ben de sistemi satıp RX570 ekran kartlı sistem aldım.

Satıp 1650 Ti'li laptop alsam diye düşünüyorum bende. Acaba satmalı mıyım? İçim içimi kemiriyor yemin ederim sat sat çok pahalı diye. Bir de eğer 5 sene kullanırsam ailem yeni alacağım PC'de yarsını ödeyecek. Vicdanım hiç rahat etmiyor.

Oyun oynamaya üşendiğim için bazı yayıncılardan izliyorum 😀 Zaten ezelden beri fazla oyun bağımlısı değildim. Bazı zamanları bazı oyunlar bağımlılık yapsa bile. Yaş ilerleyince hele iş güç sahibi olunca işler değişiyor. Günde 1 saat oyun oynuyorum diyenler aslında doğru yapıyor ister istemez :) Tabi diğer kalan vakitlerini iyi değerlendiriyorlarsa :) Ben de çalıştığım zamanlar eve gelince en fazla 1 saat bakardım sonra sarmazdı. Her gün düzenli oyun oynama isteğim de olmazdı.

Gerçi şu an film ve dizilerde beni sarmıyor. Eskiden çok film ve dizi izlerdim. Şimdi çok özel bir olursa belki izliyorum. Diğerleri çok klişe sıradan geliyor.

Benim de oyun oynama isteğim kaçmıştı bir aralar, ben de tüm oyunları silip sadece birkaç tane bıraktım. Özellikle bir hikayeli oyun bitmeden bir başkasını indirmemek gerçekten işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı