Bilgisayar almalı mıyım?

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaşıtlarım gibi kaliteli oyunları sıkıntısız oynamak istiyorum. Fakat bunun için para lazım. Günümüzde iyi bilgisayarlar minimum 10.000₺ civarında. Durumumuz iyi, kendi evimiz arabamız var. Ama ailem bilgisayar almıyor. Bende kendim çalışıp alacaktım. Ailemle bu konuyu tartıştığımızda babam "bakarız" dese bile çalışmamı pek istemiyor. Zaten iş falanda bulamadım. İş bulsaydım günlük 100₺, aylık (hafta sonları hariç) 2000₺. Tüm yaz çalışmam bile iyi bilgisayar alamazdım.

10.sınıfa geçeceğimden dolayı TYT'ye asılacağım. Bu yüzden bilgisayara fazla vakit ayıramayacağım. Sizce bilgisayar alınır mı?

Yaşıtlarım gibi kaliteli oyunları sıkıntısız oynamak istiyorum. Fakat bunun için para lazım. Günümüzde iyi bilgisayarlar minimum 10.000₺ civarında. Durumumuz iyi, kendi evimiz arabamız var. Ama ailem bilgisayar almıyor. Bende kendim çalışıp alacaktım. Ailemle bu konuyu tartıştığımızda babam "bakarız" dese bile çalışmamı pek istemiyor. Zaten iş falanda bulamadım. İş bulsaydım günlük 100₺, aylık (hafta sonları hariç) 2000₺. Tüm yaz çalışmam bile iyi bilgisayar alamazdım.

10.sınıfa geçeceğimden dolayı TYT'ye asılacağım. Bu yüzden bilgisayara fazla vakit ayıramayacağım. Sizce bilgisayar alınır mı?

Araba falan dediğin ne? Yani iyi bir araç mı, veya yürüyen tabut mu?

Bilgisayar yerine teelefonunu güçlendir ve telefonuna bluetooth mouse klavye ve kulaklık al.
Birazda uygulama satın aldığında bilgisayar keyfinde çoook rahat oynarsın.
Hem bilgisayar aşırı pahalı bu ekonomik.
Valorant falan oynayamazsın ama çoğu oyundan keyif alırsın.

Çok pahalı olmadığı sürece ders, arada oyun için laptop alınabilir. İhtiyaca girer TYT ye asılacaksan. Nede olsa onlarca pdf, YouTube videoları vs vs.. Alınması gerek.

Geri
Yukarı