Bilgisayar aniden donuyor

Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım aniden donuyor ve kendine restart atıyor. Bilgisayarı alalı 3 veya 4 ay oldu. Oyunlarda hiç sıkıntı çıkartmıyor, sadece tarayıcılarda video veya gezinirken oluyor. Bir de çökme sorunu yaşıyorum arada. Google hay aksi hatası, Opera GX sayfa çöktü hatası, Microsoft Edge bu sayfa bir sorun yaşıyor hatası. Tek Firefox'ta olmuyor, bu neyle ilgili olabilir? RAM'i 8x2 mi yapmam gerekiyor? Windows 10 Pro kullanıcısıyım, etkinleştirmedim Windows'u. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de bu konuya göre bellek testi yapar mısınız?

Şimdi sıkıştırılmış bu dosyayı aşağıdaki servislerden herhangi birine, herkese açık olacak şekilde yükleyin ve indirme bağlantısını bizimle paylaşın bunu nasıl yababilirim sıkıştırılmış halde şuan dosyalar
Sıkıştırdım ama bunu nasıl yapıcağımı bilmiyorum:Şimdi sıkıştırılmış bu dosyayı aşağıdaki servislerden herhangi birine, herkese açık olacak şekilde yükleyin ve indirme bağlantısını bizimle paylaşın:
Şimdi sıkıştırılmış bu dosyayı aşağıdaki servislerden herhangi birine, herkese açık olacak şekilde yükleyin ve indirme bağlantısını bizimle paylaşın: bunu nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz sıkıştırdım dosyaları ama bunu naslı yapıcağımı bilmiyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı