Bilgisayar aniden kasmaya başladı

Emrullah99

Femtopat
dd.png

GTA 5'te, Far Cry Primal'de kasmayan PC internette gezerken bile donmaya başladı. Nedenini bilmiyorum yardım lazım. Şu fotoğraf sorunu bulmaya yardımcı olabilir ben pek anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton, Adwcleaner, Kaspersky, Malwarebytes ve Zemana anti malware ile taratın.
Zemana yı duymadım ancak diğerleri ile tarabilir. Güvenlidir ve yorumları gayet olumludur. Ancak Adwcleaner anti malware değil ki reis reklam silmek için :D
Olsun yine de önerileriniz güzel

Bilgisayarınızda mining yapan bir virüsün olma ihtimali var mıdır sizce? Veya minimum işlemci güç tüketimini yükseltip deneyebilirsiniz.

Mining yapan bir virüs varsa nasıl düzeltirim? Ve minimum işlemci güç tüketimini nasıl yükselteceğim. Format attım yine düzelmedi bu arada.
Format attı

Bence formatla geç, hiç uğraşma.

Format attım yine düzelmedi. Bilgisayarı 2015'te aldım içindeki malzemelerin kullanım ömrü bitmiş olabilir mi acaba?
TEşe

Sizin gibilere gıcık kapıyorum ya.
Adam o kadar oyun indirmiş, her şey format değildir!

Herhangi bir virüs tehlikesi için Malwarebytes ile tarama yapın, eğer kasma devam eder ise kasayı temizleyin.

Teşekkür ederim deneyeceğim.

Mining yapan bir virüs varsa nasıl düzeltirim? Ve minimum işlemci güç tüketimini nasıl yükselteceğim. Format attım yine düzelmedi bu arada.
Format attı

Format attım yine düzelmedi. Bilgisayarı 2015'te aldım içindeki malzemelerin kullanım ömrü bitmiş olabilir mi acaba?
TEşe

Teşekkür ederim deneyeceğim.
Ömrü bitmiş olamaz. Keşke format atmadan önce bi dinleseydiniz. Bilgisayarınızın kasa içi temizliğini yapın. Bilgisayarınızı performans moduna alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı