Bilgisayar bazı oyunlarda aniden kapanıyor

YasirT

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme Öğrencisi
Merhaba. Laptopta oyun oynarken bazı oyunlarda bilgisayar ani kapanıyor. Bunun sebebini anlayamadım. Zula oynarken kapanmıyor ama LoL ve Valorant'ı güncellerken bile kapanıyor. Bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Laptopta oyun oynarken bazı oyunlarda bilgisayar ani kapanıyor. Bunun sebebini anlayamadım. Zula oynarken kapanmıyor ama LoL ve Valorant'ı güncellerken bile kapanıyor. Bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

RAM'in yetersiz kalıyor olabilir arka plan uygulamalarını kapatmayı dene.

Bilgisayarın; adaptörün sana sağladığından daha fazla akım çekmeye kalkabilir. 2410M ve GeForce315m ile NFS Undercover oynamaya çalışırken benim de başıma gelmişti :D.

Ayni şekilde sıcaklık değerinde de sıkıntı olabilir çok fazla zorlama benim eski laptop böyle oluyordu sonunda anakarti yandı.

Geri
Yukarı