"Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı" hatası

DaRk.ShAdOw

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, ben Windows 10 kullanıyordum ve biraz da Windows 8 kullanayım dedim. ISO dosyası olarak indirip kurulumu başlattım ve ardından elektrikler bir anda gitti. Elektrikler gelince bilgisayarı açtım ve ekranda hata ile karşılaştım. Hata: Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windows'u yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere "tamam'ı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın diyordu ve ekranda tamam yazısına her bastığımda bilgisayar yeniden başlatılmak üzere döngüye giriyordu. Bu işin formattan başka bir çözümü yok mu? Bilenlerin yardım etmesini istiyorum♡

Dosya Ekleri

• IMG_20220626_133947_6.jpg
    IMG_20220626_133947_6.jpg
    143,8 KB · Görüntüleme: 510
Hocam aynı hatayı yaşadım çözümü bu videoda buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format esnasında dosyalar düzgün yüklenmediğinden sistemi çalıştıran dosyalar olmadığından bu hatayı almışsın ve formattan başka çözüm yok gibi görünüyor bence.
Var

Hocam aynı hatayı yaşadım çözümü bu videoda buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Var.

Kardeşim bilgisayar açılmıyor. Bilgisayar açma tuşuna bastığım zaman bilgisayar açılma ekranında veriyor bana bu hatayı.

Shift+F10 basınca CMD açılıyor o ekranda kardeşim Windows'a girmesine gerek yok CMD'den giriyorsun Regedit'e. Videoyu adamakıllı izle.

Bana neden gelmiyor acaba.

Bana neden gelmiyor acaba.

Bir de bana adamakıllı falan demene gerek yok. Belli ki senin bilgisayarında işe yaramış ama bende yaramadı. İnsanlar neden böyle...

Yeni konular

Geri
Yukarı