Bilgisayar belli bir süre açık kalınca FPS 60'a sabitleniyor

Mehmet Sefa1

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Bilgisayar 3 4 saat açık kaldıktan sonra herhangi bir oyuna girdiğimde FPS 60'a sabitleniyor ve oyun, görüntü, mouse her şey çok ağırlaşıyor ve çok rahatsız oluyorum ama bilgisayara reset attığımda her şey düzeliyor. 140 150 FPS alabiliyorum bilgisayarım. GTX 1060 6 GB 192 bit, i7 7700, 8 GB RAM her şey reset atınca düzeliyor çok garip ve saçma bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma sorunu olabilir. MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi paylaşır mısınız?

1522518741911.png
sistemim bu arkadaşlar ısınma problemi yüzünden olmuyor bu arada bilgisayar 3 saat normal bir şekilde hiç bir şey yapılmadan açık kalsın oyunlara gireyim yine 60 fps sabit oluyor format atmak istiyorum windows 7 dönmek istiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

Eki Görüntüle 289280sistemim bu arkadaşlar ısınma problemi yüzünden olmuyor bu arada bilgisayar 3 saat normal bir şekilde hiçbir şey yapılmadan açık kalsın oyunlara gireyim yine 60 FPS sabit oluyor format atmak istiyorum Windows 7 dönmek istiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Arkadaşım sorunu çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı