Bilgisayar Bileşenlerini Nerede Toplamalıyım?

AlperenTP

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda (1-2 hafta) sonra 3000 tl civarı toplama bilgisayar alacağım. Alacağım oem ürünlerini kendim mi toplamalıyım? (2-3 video izledim tek tecrübem bu) yoksa Vatan comp. internet üzerinden verilen siparişleri topluyor mu? Topluyorsa kalitesiz ürünleri koyup hava akışını düşünmeden hızlıca mı topluyor? Ya da ben ürünleri aldıktan sonra bir Vatan şubesine gidip faturayı gösterip toplattırabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum.

(Montajda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum, tek tedirgin olduğum şey yanlış kablo takımı)

Son düzenleme:
Buradaki arkadaşlar sana sistem tavsiyesi yapar dilediğin şekilde. O listeyle vatan'a gidersin onlar sana dilersen bilgisayarı toplar verir, dilersen parça parça verir. Vatan dışında başka siteler de var tabii.
novabilgisayar.com
teknobiyotik.com
inventus.com.tr
gibi..

Buradaki arkadaşlar sana sistem tavsiyesi yapar dilediğin şekilde. O listeyle vatan'a gidersin onlar sana dilersen bilgisayarı toplar verir, dilersen parça parça verir. Vatan dışında başka siteler de var tabii.
novabilgisayar.com
teknobiyotik.com
inventus.com.tr
gibi..

Teşekkürler yorumun için sistem tavsiyesi için konu açtım önerileri bekliyorum ve açılan diğer konuları takip ediyorum.Önerdiğin siteleri de biliyorum ama vatanda karne indirimi %35 %40 dedikodusu var ondan tek tercihim vatan şimdilik.Ama vatan toplamıyor diye konular var tedirginim :D

Teşekkürler yorumun için sistem tavsiyesi için konu açtım önerileri bekliyorum ve açılan diğer konuları takip ediyorum.Önerdiğin siteleri de biliyorum ama vatanda karne indirimi %35 %40 dedikodusu var ondan tek tercihim vatan şimdilik.Ama vatan toplamıyor diye konular var tedirginim :D
Vatan topluyor fakat çoğu kişi hatalı yerleştiriyor parçaları. :)

Sistem toplamak çok basit işin sadece mantığını çözmek yeterlidir. Bir kasa montajı yaparken mutlaka yanında kullanım kılavuzu bulundurmalısın. Ya da montajla ilgili bir sürü video var bu konuda Recep Baltaj çok güzel montaj videoları hazırlamış. Recep Baltaş'ın videolarını izleyerek mantığını kavrayabilirsin.

Ama kesinlikle sen topla verdiği hazzı biç birşey veremez. :)

Vatan'dan internet üzerinden alırsanız size parçaları toplayıp göndermezler. Ürünler gelince siz faturanızla gidip sistemi toplatabilirsiniz. İnternetten alacağınıza gidip direk alın ve toplatın. Kendiniz toplarsanız daha iyi olur. Çok zevkli oluyor :D. Technopat'ın videoları bu konu için yeterli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı