Bilgisayar bir anda kapanıp mavi ekran veriyor

Quarced

Kilopat
Yer
Trabzon, Yomra
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sistem aşağıda, bilgisayar eski. Nedendir bilmem ama ara sıra sorunsuz çalışır, ara sıra ise açamam ve açmakla uğraşırım, açılınca da böyle kapanır 🙂 Son 3 5 gündür bunu yapıyor. Bazen oyuna girince kendini kapatıyor, bazen ise bugün olduğu gibi YouTube'da video izlerken ya da internette takılırken kapanıyor. Sorunun ekran kartı ile alakalı olduğunu düşünüyorum, çünkü kapanırken 1 saniye de olsa görüntüde bozulma oluyor ve öyle kapanıyor. Minidump dosyalarını buraya bırakıyorum, bilen arkadaşlar ayın 24'ü ve 28'ini bana da güzelce açıklarsa ve çözümünü sunarsa çok sevinirim...

Sistem:MS-7255 /İntel Core Duo 2 e4500 2.40Ghz /2GB RAM /AMD Radeon HD 5600/5700 series 1 GB.

Minidump dosyaları aşağıda:

Hem ayın 24ü hem de 28inde ekran kartı sürücüsünüden hata almışsın.
Ağ sürücünü güncelle.
Yanılmıyorsam 2 sürücününde güncel olması lazım. Ekran kartı sürücüm güncel diye biliyorum + sabit bu sürücüyü kullanırım ve hata almam ya da nadir alırım. AMD Support ta kendi ekran kartımı bulamıyorum bu arada, link atma şansınız varmıdır ? Birde Wi-Fi adaptöründe kopmalar meydana geliyor onun sebebi de sürücümüdür ?

Yeni konular

Geri
Yukarı