Bilgisayar boştayken mavi ekran veriyor

ImmorTaL_TurK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben geçen gün bir siteden bulduğum %30 indirim kodu ile 80 TL'ye yakın bir fiyata GTA 5 aldım.

Setupunu indirdim ve oyun inmeye başladı fakat oyun 63 gb benimde 63 gb yüklenesiye kadar başında duracağım yok. O yüklenirken ben dışarı çıktım falan zaten setup 11 saat diyordu. 6 saat sonra eve geldim baya bi inmiştir şimdi diye bakmak için PC'ye baktığımda PC bir hata veriyordu. Boot Faılure, Insert System Dısk And Press Enter dedim bu da ne neyse PC'yi kapattım yeniden açtım ve setupu başlattım bir de ne göreyim daha 2 GB inmiş. Ben de bir daha setupu başlattım hiçbir tuşa dokunmadan fareyi oynatmadan PC'ye kronometre tuttum kaçıncı dk da bu hatayı verecek diye. Ve 8. dakikada PC aniden BLUESCREEN hatası verdi. Hata kodunu okuyamadım çünkü 1 saniye bile durmadı ekranda sonra PC aniden kapandı ve ekranda Boot Faılure, Insert System Dısk And Press Enter yazıyordu. Ve daha sonra fark ettim ki bu sadece GTA 5 setupuna özel değil. PC'ye dokunmazsam bir süre sonra PC kapanıyor ve o hatayı veriyor. Çözümünü yazana şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump paylaşınız.

Dokunmazsanız şöyle bir geçici çözüm bulabiliriz.
İnternetten "Speed Auto Clicker" indirin.
Toggle moduna ayarlayın.
İkonu monitörün boş bir yerine götürün.
Programda ayarladığınız tuşa basın.
Geçici bir çözğm olacaktır bu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı