Bilgisayar boştayken RAM %68 kullanılıyor

Win 7 de birçok uygulamayı desteklemiyor şu an. RAM yükseltmem yeterli olur mu?

Hocam Windows 8.1 Lite sürümleri var Windows fanları tarafından yapılan ve bunlar genelde açılışta 500 MB gibi bir RAM kullanımına sahip oluyor bende kullandım kendisini buraya linkini bırakayım umarım beğenirsinizki beğenceğinizden çok eminim :) :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem nedir ve hangi programların RAM kullandığını fotoğraf olarak atabilir misiniz?
i3 işlemci, win 8.1 ve 2gb RAM. RAM düşük baya onu yükselteceğim. Hiçbir program açmasam da %68 ve üstüne çıkıyor RAM yükseltmek bu durumu düzeltir mi diye sormak istemiştim.
Hocam Windows 8.1 Lite sürümleri var Windows fanları tarafından yapılan ve bunlar genelde açılışta 500 MB gibi bir RAM kullanımına sahip oluyor bende kullandım kendisini buraya linkini bırakayım umarım beğenirsinizki beğenceğinizden çok eminim :) :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler bunu sonra deneyeceğim :)

i3 işlemci, Win 8.1 ve 2 GB RAM. RAM düşük bayağı onu yükselteceğim. Hiçbir program açmasam da %68 ve üstüne çıkıyor RAM yükseltmek bu durumu düzeltir mi diye sormak istemiştim.

Teşekkürler bunu sonra deneyeceğim :)

Sistemin Windows 8.1 için yeterli değil önerdikleri versiyonu bir deneyin olmazsa eski Windows sürümlerine veya en sağlamı Linux dağıtımlarını bakın.

Geri
Yukarı