Bilgisayar çalışıyor ama sinyal yok

Xonec

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım yeni geldi. Başta bilgisayarı açtım, i çalıştı ama ekran kartının 1 fanı dönmüyordu kelepçeden dolayı. Kelepçeleri hafifçe kesip çıkardım. Başlattığımda fanların ikisi de dönüyor ama ekran gelmiyor kelepçelerini çıkartırken hafif bir sallanma oldu ama şu an bütün elementler çıkıyor. belki bir kablonun çıktığını ya da temassızlık olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını çıkarıp sarı uçlarını silgi ile silin sonrasında BIOS pilini çıkarın ve RAM'leri çıkarıp sarı uçları silgiyle silin sonrasında önce RAM'leri sonra BIOS pilini en son da ekran kartını tekrar takıp CPU 8Pini-Anakart 24Pin'i ve Ekran kartı pinlerini iyice kontrol edin ve çalıştırın.

Son düzenleme:
Ekran kartını çıkarıp sarı uçlarını silgi ile silin sonrasında BIOS pilini çıkarın ve RAM'leri çıkarıp sarı silgiyle silin sonrasında önce RAM'leri sonra BIOS pilini en son da ekran kartını tekrar takıp CPU 8Pini-Anakart 24Pin'i ve Ekran kartı pinlerini iyice kontrol edin ve çalıştırın.
Teşekkürler deneyeceğim
Ekran kartını çıkarıp sarı uçlarını silgi ile silin sonrasında BIOS pilini çıkarın ve RAM'leri çıkarıp sarı uçları silgiyle silin sonrasında önce RAM'leri sonra BIOS pilini en son da ekran kartını tekrar takıp CPU 8Pini-Anakart 24Pin'i ve Ekran kartı pinlerini iyice kontrol edin ve çalıştırın.
Denedim biosu çıkarmadım kalan ikisini denedim ama olmadı 8 pini ve 24pini ni bakmadım ama kalan iki işlemide yaptım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı