Çözüldü Bilgisayar Çalışmasına Rağmen Çevre Birimleri Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArcadeCordex

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
İlk önce konuya şöyle girmek istiyorum bilgisayarım birkaç gündür durduk yere donup bütün USB çıkışlı donanımları ve ekranı çalıştıramıyordu. Bende manuel olarak düğmeye uzun süre basıp kapatıyordum. Böyle işte birkaç gün gittim halen tabii sorun devam ediyordu. Bende HDD ve RAM'lerin düzgün çalışıp çalışmadığını bilgisayardan test yaptırarak öğrendim. Bir sorun gözükmüyordu.
Ta ki dün geceye kadar... Dün gece yine aynı şekilde dondu ve bütün sistem yine yanıt vermedi. Bende yine tuştan kapattım. Sonra bir daha açmadım. Bugün bilgisayarın başına oturup düğmeye bastım PC çalıştı ama bütün donanımlar yanıt vermiyordu. Ekranda hiç açılmadı. Bende içini açıp parçaları çıkartıp taktım. Hatta BIOS pilini çıkartıp resetledim. Yine aynı sonucu verdi. Sizce ne sıkıntısı olabilir. Bu arada hiç yeni parça takmadım.

Çözüm
Evet zaten SSD yok sistemde.
Bilgisayarın anakartında sıkıntı olduğunu tespit ettik parça değistiriceğiz o yüzden konu çözüldü olarak işaretlenir ise sevinirim.
Evet zaten SSD yok sistemde.
Bilgisayarın anakartında sıkıntı olduğunu tespit ettik parça değistiriceğiz o yüzden konu çözüldü olarak işaretlenir ise sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı