Bilgisayar çok yavaş çalışıyor

Zavira

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarım çok yavaş Windows 7 kullanıyorum daha önce de bunun gibi çok yavaştı bilgisayarım bu yüzden format attım, format atalı 1 ay bile olmamıştır bilgisayarıma çok ağır bir program, oyun falan da yüklemedim çok temiz kullanıyordum fakat yine çok yavaşladı artık ne yapacağım bilmiyorum tekrardan mı formatlamam lazım ne yapabilirim?

Bilgisayarım çok yavaş Windows 7 kullanıyorum daha önce de bunun gibi çok yavaştı bilgisayarım bu yüzden format attım, format atalı 1 ay bile olmamıştır bilgisayarıma çok ağır bir program, oyun falan da yüklemedim çok temiz kullanıyordum fakat yine çok yavaşladı artık ne yapacağım bilmiyorum tekrardan mı formatlamam lazım ne yapabilirim?
Aşırı bi yavaşlık varsa virüs bulaşmıştır.

Sistem özellikleriniz nedir?
image.jpg

Çok fazla bir bilgim yok umarım bu yardımcı olur

Eki Görüntüle 1487897
Çok fazla bir bilgim yok umarım bu yardımcı olur
İşlemcinizin tam modelini öğrenebilmem için başka bir şey daha yapmanızı isteyeceğim. Bilgisayarınızdaki klavye üzerinde "Windows" tuşu ve "R" tuşuna aynı anda basarak "Çalıştır" programını başlatmanızı ve sonrasında da açılan penceredeki yazı boşluğuna "dxdiag" yazmanızı isteyeceğim. Karşınıza çıkan pencerenin ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha fazla yardımcı olabilirim. Bu arada sisteminizde HDD varsa ondada bir sıkıntı olabilir. Disk salık testi programı gibi bir şeyle herhangi bir sıkıntı var mı yok mu test edebilirsiniz.

Geri
Yukarı