Çözüldü Bilgisayar dit dit edip mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

359107

Hectopat
Makaleler
1
İyi forumlar; bugün canlı dersteydim ve bilgisayardan dit dit sesi geliyordu. Kötü bir şeyler olduğunu anladım ama umursamadım. Ve bir anda mavi ekran verdi kodu hatırlamıyorum, galiba sinirden dolayı. İki kez bilgisayarı açmayı denedim NVIDIA GT 730 bilmem ne falan yazdı her zamanki gibi. Ama bu sefer Esonic yazan ekranda dondu, Windows logosunu göremedim. Daha çok deneme yapmadım. Ses hoparlörden gelmiyordu, ama içinde de gelmiyordu. İcinden gelse ses azıcık boğuk olurdu ama bu ses çok normaldi. Sistem:(Not sakın Turbox diye sövmeyin babam bu ekran kartını benden habersiz aldı)
Intel i3 530 2.93 GHz OC yok.
Turbox NVIDIA GT 730 4 GB DDR3 128 Bit DX11.
Anakart Intel H55.
2x4GB DDR3 2100MHz.
Sistem normalde ne güzel çalışıyor minidump dosyalarını PC açılırsa atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam arkadaş demiş ki:

Hocam arkadaş demiş ki:

Çözüm
Buralarda fırtına var şimşek falan çakıyor PSU da koruma falan yok ne olur ne olmaz fişi çektim maalesef sonra PC açmayı deniycem

Hangi ritimle, aralıkla dit dit ettiğini söyler misiniz hocam.
1 saniye ara ile dit dit ediyordu
Hangi ritimle, aralıkla dit dit ettiğini söyler misiniz hocam.
PC 2dk falan esonic ekranında ditledi zarsor kesik kesik şimdi açıldı yine aynı ritimle dit dit ediyor
Edit: PC ye girdim minidump atmak için sürücülere bakiyodum bende eskiden olan laptop HDD su gözükmüyor şimdi hatırladım HDD nin içine bakınca dosyalar doğru gözükmedi ve dit dit etmeye başladı ama hala dit dit ediyor
PC dondu yine ama mavi ekran değil kökten dondu
Tüm yazdıklarım edit olarak geçiyor technopat ekibi bir sorunmu var?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı