Bilgisayar donanımı nasıl detaylıca öğrenilir?

mehmetakbas07

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Akdeniz Üniversitesi EEM 1. sınıfa yeni geçmiş bir öğrenciyim. Bilgisayar donanımı ve özellikleri ile alakalı detaylı bilgiler öğrenmek istiyorum fakat internette yüzeysel bilgiler buldum. Bu konu hakkında nerelerden bilgiler alabilirim? Örneğin bilgisayar toplarken hangi anakart hangi ekran kartına veya işlemciye uygundur bunlara direkt baktığımda anlamak istiyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Akdeniz Üniversitesi EEM 1. sınıfa yeni geçmiş bir öğrenciyim. Bilgisayar donanımı ve özellikleri ile alakalı detaylı bilgiler öğrenmek istiyorum fakat internette yüzeysel bilgiler buldum. Bu konu hakkında nerelerden bilgiler alabilirim? Örneğin bilgisayar toplarken hangi anakart hangi ekran kartına veya işlemciye uygundur bunlara direkt baktığımda anlamak istiyorum. İyi sosyaller.

Bütçe verir misin hocam, forumdakiler iyi bir şey toplayacaktır.

Başarılar diliyorum hocam. Bunun için yine bizi takip edebilirsiniz. Hemen olacak diye bir şey yok. Video da izleyebilirsiniz. Bu işin sonu da yok. Sürekli gelişiyor. Takıldığınız yerlerde konu açıp sorabilirsiniz.

Merhaba. Akdeniz üniversitesi eem 1. sınıfa yeni geçmiş bir öğrenciyim. Bilgisayar donanımı ve özellikleri ile alakalı detaylı bilgiler öğrenmek istiyorum fakat internette yüzeysel bilgiler buldum. Bu konu hakkında nerelerden bilgiler alabilirim. Örneğin bilgisayar toplarken hangi anakart hangi ekran kartına veya işlemciye uygundur bunlara direkt baktığımda anlamak istiyorum. İyi sosyaller.

Öğrenmek istersen de forumdaki tartışmalardan genelde öğreniliyor ben çoğunu okuyarak öğrendim bu işi biraz da benchmark videoları izleyerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı