Bilgisayar donup kalıyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba aynı konuyu 2.kere açışım çünkü cevap gelmemeye başladı. Neyse bilgisayar video izlerken herhangi bir şey yapmıyorken yani ne yaptığım önemli değil donup kalıyor sıcaklık değerleri gayet normal işlemci ve ekran kartının. Diğerki konuda arkadaş GPU Tweak 2 silin demişti sildim düzeldi sandım düzelmemiş bu hatadan daha sık karşılaşıyorum artık. Hep reset atmak zorunda kalıyorum video izlerken donup kalıyor ama arkadan sesi geliyor bilgisayar bir kere çok tozlu ve çok pis alalı 1 yıl oldu ve hiç adam akıllı temizlenmedi ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Acaba MSI Afterburner'den kaynaklanıyor olabilir mi bu sorun? Çünkü indirmeden önce hiçbir sıkıntı yoktu indirdim olmaya başladı sildim ama hala olmaya devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum yoksa format atmak zorunda kalacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de oluyordu MSI Afterburner kullanıyordum uygulamayı sildim düzeldi.
Merhaba aynı konuyu 2.kere açışım çünkü cevap gelmemeye başladı. Neyse bilgisayar video izlerken herhangi bir şey yapmıyorken yani ne yaptığım önemli değil donup kalıyor sıcaklık değerleri gayet normal işlemci ve ekran kartının. Diğerki konuda arkadaş GPU Tweak 2 silin demişti sildim düzeldi sandım düzelmemiş bu hatadan daha sık karşılaşıyorum artık. Hep reset atmak zorunda kalıyorum video izlerken donup kalıyor ama arkadan sesi geliyor bilgisayar bir kere çok tozlu ve çok pis alalı 1 yıl oldu ve hiç adam akıllı temizlenmedi ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Acaba MSI Afterburner'den kaynaklanıyor olabilir mi bu sorun? Çünkü indirmeden önce hiçbir sıkıntı yoktu indirdim olmaya başladı sildim ama hala olmaya devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum yoksa format atmak zorunda kalacağım.

Merhaba aynı konuyu 2.kere açışım çünkü cevap gelmemeye başladı. Neyse bilgisayar video izlerken herhangi bir şey yapmıyorken yani ne yaptığım önemli değil donup kalıyor sıcaklık değerleri gayet normal işlemci ve ekran kartının. Diğerki konuda arkadaş GPU Tweak 2 silin demişti sildim düzeldi sandım düzelmemiş bu hatadan daha sık karşılaşıyorum artık. Hep reset atmak zorunda kalıyorum video izlerken donup kalıyor ama arkadan sesi geliyor bilgisayar bir kere çok tozlu ve çok pis alalı 1 yıl oldu ve hiç adam akıllı temizlenmediover ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Acaba MSI Afterburner'den kaynaklanıyor olabilir mi bu sorun? Çünkü indirmeden önce hiçbir sıkıntı yoktu indirdim olmaya başladı sildim ama hala olmaya devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum yoksa format atmak zorunda kalacağım.

MSI Afterburner üzerinden overclock ayarlarına hiç dokundunuz mu, cihazın acilen temizlenmesi gerek.

Bende de oluyordu MSI Afterburner kullanıyordum uygulamayı sildim düzeldi.

Hocam konuyu tam okumadınız galiba bende de vardı sildim düzelmedi yazdım. Program kaldırdan sildim her şeyini riva tuner vs.
MSI Afterburner üzerinden overclock ayarlarına hiç dokundunuz mu, cihazın acilen temizlenmesi gerek.
Hayır hocam zaten anlamam o konuları.
Bugün bilgisayara fön makinesi tutmayı planlıyorum banyoda.

Yeni konular

Geri
Yukarı