Bilgisayar Ekranını TV'ye Yansıtamıyorum

YusufArslan

Kilopat
Herkese merhaba, HDMI girişi ile bilgisayarı televizyona bağlıyorum televizyon bir giriş olduğunu algılıyor (sanırım bağlantı da kuruluyor) ama görüntü gelmiyor. HDMI kablosunda ve televizyonda bir sorun olduğunu sanmıyorum, başka bilgisayar ile denediğimde anında sorunsuz yansıyor görüntü. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Herkese merhaba, HDMI girişi ile bilgisayarı televizyona bağlıyorum televizyon bir giriş olduğunu algılıyor (sanırım bağlantı da kuruluyor) ama görüntü gelmiyor. HDMI kablosunda ve televizyonda bir sorun olduğunu sanmıyorum, başka bilgisayar ile denediğimde anında sorunsuz yansıyor görüntü. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Mönitör ile birlikte bağlıyor iseniz. Win+P basın ve ardından Yinele diyin.

TV kumandanızda Source benzeri görüntüsü istediğiniz kaynağı seçin yani kabloyu taktığınız HDMI girişini seçin.

Bilgisayardanda çözünürlük ayarlarında Ekran seçimini 1. yada 2. ekran olarak seçin.
2. ekran TV ise 1. ekran Monitördur, yapılandırmaya göre değişir.

Kimse yazılanı okumuyor mu?
Kablolu bağlantı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayar Ekranı Kablosuz Olarak TV’ye Nasıl Yansıtılır? (webtekno.com)
HDMI ile kablolu bağlantı kurmak istiyorum hocam, oyun oynayacağım için kablosuz bağlantıda gecikmeler olabilir sanırım.
Mönitör ile birlikte bağlıyor iseniz. Win+P basın ve ardından Yinele diyin.
Windows+P ile yinele seçeneğini seçer misin?
Maalesef bunu denedim ancak işe yaramadı
W+P ile yinelemeyi seçin. Ama ne olur ne olmaz diye onboard driveri kurun.
Driver kurdum sorunu çözmedi ama ben de onun üzerine yoğunlaşıyorum tekrar deneyeceğim farklı bir driver kurmayı.
TV kumandanızda Source benzeri görüntüsü istediğiniz kaynağı seçin yani kabloyu taktığınız HDMI girişini seçin.

Bilgisayardanda çözünürlük ayarlarında Ekran seçimini 1. yada 2. ekran olarak seçin.
2. ekran TV ise 1. ekran Monitördur, yapılandırmaya göre değişir.

Kimse yazılanı okumuyor mu?
Kablolu bağlantı.
Maalesef monitör seçimi gelmiyor, bilgisayar onu bir monitör olarak algılamıyor.

Geri
Yukarı