Bilgisayar eskisinden daha az performans veriyor

Emrebeyyy

Decapat
Daha fazla  
Selam.
Bilgisayarım eskisinden 10 kat daha az performans veriyor. Ne yapmam gerek? Driver kurdum halen yavaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs girmiş olabilir veya masaüstü kullanıyor isen bilgisayarın içini açıp temizliyor musun? ayrıca termal macun sürmeyi unutma onun dışında eskiyince otomatik zaten performansı düşer genelde tüm makinelerin.

Virüs girmiş olabilir veya masaüstü kullanıyor isen bilgisayarın içini açıp temizliyor musun? Ayrıca termal macun sürmeyi unutma onun dışında eskiyince otomatik zaten performansı düşer genelde tüm makinelerin.

Yanlış bilgi vermeyin. Eskimesiyle performans düşüşünün alakası yoktur. Programlar ağırlaşır ve buna bağlı olarak da alınan performans düşer. 30 yıl kullanılan bilgisayar aynı oyunlarla ve aynı işletim sistemiyle test edilirse fark olmadığı görüşür.

Yanlış bilgi vermeyin. Eskimesiyle performans düşüşünün alakası yoktur. Programlar ağırlaşır ve buna bağlı olarak da alınan performans düşer. 30 yıl kullanılan bilgisayar aynı oyunlarla ve aynı işletim sistemiyle test edilirse fark olmadığı görüşür.
Onu sadece bilgisayar için yazmadım tüm cihazlar ve aletler için yazdım mesela sen yeni aldığın bir kulaklıkta ki performansı 2-3 yıl sonra alabiliyor musun?

Selam.
Bilgisayarım eskisinden 10 kat daha az performans veriyor. Ne yapmam gerek? Driver kurdum halen yavaş.
Bir kaç ihtimal var. Dizüstü kullanıyorsan muhtemelen HDD takılıdır o bozulmuştur ya da temizlenmediyse toz tutmuştur ısınıyordur. Masaüstü içinse arkadaşların dediği gibi malware,virüs tarzı birşey girmiştir. Belkide arka planda kripto kazımı bile yapıyor olabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı