Bilgisayar fanından ray üstündeki tren gibi ses geliyor

UgurTRN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarım 6 yıllık içinde bu fan var

Bu gördüğünüz fan yaklaşık 6 yılını doldurdu ve ses yapıyor. Ben yeni bir fan almayı veya bu fanı tamir etmeyi düşünüyorum.
Bir ay önce sorun ilk başladığında kasaya vurarak sorun çözülüyordu ama artık ses sürekli ve elimle çevirdiğimde bile titreyerek bir ses çıkartıyor. Aynı ray üzerinde giden tren oyuncağı sesi gibi. Şimdi sizden istediğim bana güzel bir fan önerebilir misiniz? 200tl altı bütçe ile veya bu fan tamir olur mu? yoksa emektarın emeklilik süresi gelmiş mi?

Bu gördüğünüz fan yaklaşık 6 yılını doldurdu ve ses yapıyor. Ben yeni bir fan almayı veya bu fanı tamir etmeyi düşünüyorum.
Bir ay önce sorun ilk başladığında kasaya vurarak sorun çözülüyordu ama artık ses sürekli ve elimle çevirdiğimde bile titreyerek bir ses çıkartıyor. Aynı ray üzerinde giden tren oyuncağı sesi gibi. Şimdi sizden istediğim bana güzel bir fan önerebilir misiniz? 200TL altı bütçe ile veya bu fan tamir olur mu? Yoksa emektarın emeklilik süresi gelmiş mi?

Yenisini satın almanızı öneririm.

Bir ay önce sorun ilk başladığında kasaya vurarak sorun çözülüyordu ama artık ses sürekli ve elimle çevirdiğimde bile titreyerek bir ses çıkartıyor. Aynı ray üzerinde giden tren oyuncağı sesi gibi. Şimdi sizden istediğim bana güzel bir fan önerebilir misiniz? 200tl altı bütçe ile veya bu fan tamir olur mu? yoksa emektarın emeklilik süresi gelmiş mi?
Tamir olur hocam. Fanı sökün ve fanın bağlantı noktasına bobinlere değirmeden 1 damla makine yağı sürün sorununuz hallolacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı