Bilgisayar fiyatları düşer mi?

Bilgisayarını daha kullanılabilir bir hale getirmek için modifyeli Windows'lar kurabilirsin. Önerdiğim Windows olarak Windows 10 ghost spectre var. Çok az RAM tüketiyor. (boşta 1GB ayarlamalar ile 150 MB gördüm) eski sistemler için mükemmel bir işletim sistemi diyebilirim. Kurulumu aynı Windows gibi. İçindeki ghost toolbox sayesinde Windows Update'leri 2099 yılına kadar devre dışı bırakabiliyorsun. Sistemi bir de sen modifiye edebiliyorsun. İçinden Google Chrome, Photoshop vs. de kurabiliyorsun. (evet sadece bir CMD üzerinden) onun dışında bilgisayarını tamamen şöyle güzel bir temizlik yapıp temiz format ile işine bakabilirsin. Ayrıca işletim sistemini şöyle bir 120 GB SSD'ye veya 60 GB SSD'ye kurup dosyalarını içindeki 1TB hard diske atabilirsin. (yanlış bakmadı isem 1TB hard diskin var.) Bu şekilde bilgisayarın gayet hızlı ve kullanılabilir hale gelir. Çok uzun olduğu için özür dilerim. İstersen Discord üzerinden konuşabiliriz.

Discord ismim ilkay#0001 yardım ederseniz çok mutlu olurum

Muhtemelen fiyatlar düşmez belki o parayla laptobun ramini arttırıp ssd falan alırsınız gene daha iyi olur. Yaza doğru fiyatlar uçar bence.

(4 ay önce falan ryzen 5 3600 1600TL almıştım, 3000TL olmuş. Vay be!)

Yeni konular

Geri
Yukarı