Bilgisayar fiyatları hakkında

Bob Dolphin

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eylül, ekim ayları gibi yeni bir bilgisayar almam gerekiyordu ancak fiyatlar malum. Bütçemi 10.000 TL'ye kadar çıkardım fiyat artışları yüzünden. Makine mühendisliği öğrencisiyim. Şu an uyguna bulduğum bir cihazı alınır mı yoksa fiyatların düşme olasılığı var mı sizce? Almam gerekirse ne almalıyım? Tulpar T7 20.2 cihazı dikkatimi çekti ancak kasa kalitesi ve klavye kalitesinin çok kötü olduğunu öğrendim. ASUS'un A15 F506 adlı cihazı da hoşuma gitti ancak stokta yok. MSI'ın GL65 isimli bir laptobunu da 11.900₺'ye buldum. Bu kadar para ödemeye değer mi? Çizim, render vs. için en az 3 yıl kullanacağım. Ürünlerin linklerini bırakıyorum:

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlar dolar düşse de eski seviyesine dönmez malesef. Alınacaksa şu an iyi bir zaman. Ne olacağı belli değil piyasanın. Linklerini verdiğin iki bilgisayar da çok rahat 4 sene idare eder.

Fiyatlar dolar düşse de eski seviyesine dönmez malesef. Alınacaksa şu an iyi bir zaman. Ne olacağı belli değil piyasanın. Linklerini verdiğin iki bilgisayar da çok rahat 4 sene idare eder.
Uzun zamandır bir cihaz almıyorum ve en son 4 sene önce 2800 Tl'ye Gtx950m'e sahip bir cihaz aldım. Fiyatlar çok uçuk geldi. Bukadar vermem gerekli midir? Almışken garanti 4-5 sene kullanacileceğim birşey istiyorum.
Sorum güncel arkadaşlar.

Son düzenleme:
Selam beni hatırladınız mı? Monster T7 20.2 öneren bendim size 1 ay deneyimden sonra anlatacağım demiştim almadıysanız konumu atabilirim.

Geri
Yukarı