Bilgisayar fiyatları hangi aylarda düşer?

Konu troll sanırım. Neden böyle bir gün olsun? Öyle bir şey olsa herkes o günü bekler. Hatta daha sen alamadan fırsatçılar alıp yüksek fiyattan satışa koyarlar.
Troll olduğunu sanmıyorum, beklenmesi gerekilen bir indirim (yaz, karne vb...) Veya yeni nesil cpu ve gpu'lar çıkacağı için eskilerinin fiyatları düşer mi gibi bir soru soruuş gibime geliyor.

Troll olduğunu sanmıyorum, beklenmesi gerekilen bir indirim (yaz, karne vb...) Veya yeni nesil cpu ve gpu'lar çıkacağı için eskilerinin fiyatları düşer mi gibi bir soru soruuş gibime geliyor.
Yaz indirimlerinde de 100 TL indirim yapıyorlar sonra da öğrencilerimiz için efsane yaz indirimi diye etrafta dolanıyorlar.

2013'te dolar artış göstermeye başlamıştı. O zamanlar 1 80'den 2.30 seviyelerine kadar çıkmıştı. Ben de dolar düşsün de bilgisayar alayım diyordum. O zamandan beri dolar sürekli artış gösterdi. Hükümetin şuanki politikası yüksek kur üzerine kurulu. Kuru bilinçli olarak yüksek tutmaya çalışıyorlar ki iş adamları düşük faizle borçlanıp daha da zenginleşsin. Daha geçtiğimiz gün maliye bakanı iş adamlarının karşısında iki büklüm durmuş "sizin her istediğinizi yapıyoruz, cumhurbaşkanımızın emri böyle" dedi. Yani kısacası doların düşmesini bekleme. Ne alacaksanız şimdi alın. Her geçen gün alım gücünüz düşecek. Akbank 7500tl faizsiz kredi verdi. Sıfır faiz. Keşke ondan faydalansaydınız.

Dostlar yaz geldi bildiğiniz gibi. PC fiyatlarının en düşük olduğu ay ve gün aralığı hangisidir? Uzun zaman sonra PC alacağım ama en düşük olduğu aylarda almak istiyorum.

Alacağım model de bu.

Laptoplara fazla etki etmez masaüstü parçalarına daha fazla etki eder - işlemci, ekran kartı gibi parçalara tavsiyem Tulpar alana kadar mükemmel RTX 3060'lı sistem kurarsın + monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı