Bilgisayar fiyatları ne olacak?

qelos

Decapat
Katılım
14 Aralık 2020
Mesajlar
1.574
Makaleler
5
Çözümler
22
Yer
[email protected]:/tmp$
Türkiye'de daha hiçbir elektronik üründe kur düşünce fiyatın da düştüğünü görmedim. Esnafımız sağ olsun bu fiyatlar sadece artar. Asla düşmez.

Ayrıca kur düşecek gibi de durmuyor. Hükümetin hala faizi sıfırlamak gibi bir planı var. Daha çok artar. Geleceğe göre bunlar iyi fiyatlar.
 

qelos

Decapat
Katılım
14 Aralık 2020
Mesajlar
1.574
Makaleler
5
Çözümler
22
Yer
[email protected]:/tmp$
Ben erken seçim olacağını düşünüyorum. Erken seçim ihtimali bile ekonomide rahatlama sağlayacaktır. Ancak Hükümet kesinlikle kayedeceğini bildiğinden erken seçimi önlemek için elinden gelen herşeyi yapacak.
Sanmıyorum erken seçim olacağını. Hükümet şu anda olacak bir seçimde kazanamayacağının farkında bence. Öncelikle kararsız olan eski hükümet yanlısı seçmenleri kendisine çekmek için bir algı oluşturması lazım. Ben gidersem ülkede Müslümanlık biter yada ülke batar gibi bir algı oluşturması lazım.
 

Arthas_

Hectopat
Katılım
10 Temmuz 2019
Mesajlar
2.079
Çözümler
6
"Ben erken seçim olacağını düşünüyorum"
Erken seçimi unut. Normal seçim olursa öp başına koy. En iyi senaryo 2023'ten sonra yönetim değişirse yılda 40-50 kuruş düşüş olabilir döviz kurlarında. En kötü senaryo ise döviz kuru ivme kazanarak artacak, 30 TL'yi belki 50'i de geçecek. Ekonomi boğazına kadar boka batmış durumda şu an. Sadece bu sene %46'lık artış oldu. Önümüzdeki sene %100'lük artış bekliyorum ben. Batırmak çok kolay ama düzeltmek çok zor malesef. İmkanı olan varsa şu an bilgisayar almak onun son şansı olabilir. Böyle giderse yeni bilgisayar almak son derdiniz olabilir.
 

Yeni konular

Yukarı