Bilgisayar geç kapanıyor

Grovefff

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. İyi bir 2 aylık sistemim var. Bilgisayar monitörden görüntü gittikten 20 30 saniye sonra kapanıyor. Birkaç kere uzun kullanımda 1 2 dk beklettiği oldu. (bütçeden dolayı SSD kullanıyorum) endişelenmeli miyim sizce yoksa normal bir durum mu?

Merhaba öncelikle. İyi bir 2 aylık sistemim var. Bilgisayar monitörden görüntü gittikten 20 30 saniye sonra kapanıyor. Birkaç kere uzun kullanımda 1 2 dk beklettiği oldu. (bütçeden dolayı SSD kullanıyorum) endişelenmeli miyim sizce yoksa normal bir durum mu?
Garanti çözüm olabilir bence.
İlk kez duyuyorum bunu.

Hangi parçada sorun var ona göre garantiye gönderiyim. 1 1.5 dk da şimdiye kadar 3 oluşu o da uzaktan eğitim dolayısıyla 7 saat açık kalmasında sonra oldu.
Onu test edin derim, HDDSENTİNEL indirip sağlık testi yap,sıkıntı yok ise aldığın yerle iletişime geç. Bios sıfırla bir de.

Geç kapanmalar sistemde yavaşlılık HDD ve SSD den dolayı olur SSD kullandığını söylüyorsun bu normal değil tam sistem özelliklerini söyler misin

Yeni konular

Geri
Yukarı