Bilgisayar görüntü vermiyor

Engin_11

Centipat
Daha fazla  
RAM görünümünde yanik izi yok. Slotta da yok. Ama ekrana görüntü gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim DDR3 RAM var ve ben bunu yanlış taktım hafif yanik kokusu geldi sonra fisten cektim doğru bir şekilde taktim ama ekrana görüntü gelmiyor yeni RAM alsam düzelir mi bilgisayar çalışıyor fan filan ama ekran görüntü gelmiyor hard disk ısi kısa sure yanip sönüyor RAM çıkarıp açtım ışık yine aynı şekilde kapandı sizce RAM mi değiştirsem düzelir mi?

Merhaba benim DDR3 RAM var ve ben bunu yanlış taktım hafif yanik kokusu geldi sonra fisten cektim doğru bir şekilde taktim ama ekrana görüntü gelmiyor yeni RAM alsam düzelir mi bilgisayar çalışıyor fan filan ama ekran görüntü gelmiyor hard disk ısi kısa sure yanip sönüyor RAM çıkarıp açtım ışık yine aynı şekilde kapandı sizce RAM mi değiştirsem düzelir mi?

Hocam ilk önce cevapla tuşna 1 kere basmayı öğrenmeniz lazım. Yanık kokusu geldiyse şu mesajımdakini uygulayın:

Tamam hocam spam atmasanız? Dediğimi yapın. RAM'leri silgi ile hafifçe temizleyin özellikle parlak kısımlarını ve sonra 30 dakika bekletin.

Eğer düzelmezse farklı bir DDR3 RAM ile deneme fırsatınız varsa deneyin. Yanık kokusu geldiyse yanmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı