Bilgisayar her açıldığında tarayıcı açılıyor

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Son günlerde şunu fark ettim bilgisayarım her açıldığında otomatik olarak 1 tane Google reklam sitesi gibi sayfa açıyor. Sebebini bir türlü anlayamadım. Aşağıya ekran görüntüsü bırakıyorum. Virüs bulaştı falan diyeceğimde hiçbir dosya indirmedim, indirsem bile her zaman çok dikkatliyimdir bu konularda.

1590651012862.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece indirmekle olmuyor internetten film falan izlerken yanlış bir şey yaptıysan veya tanımadığın birinin flaşını taktıysan olabilir. Chrome'da ana sayfa ayarları var onları bir sıfırla bakalım olacak mı?

Tarayıcı virüsleridir.chrome ayarlarından sıfırla.

Chrome ayarlarını sıfırlarsam bütün yer işaretlerim vs silinmez mi?
Sadece indirmekle olmuyor internetten film falan izlerken yanlış bir şey yaptıysan veya tanımadığın birinin flaşını taktıysan olabilir. Chrome'da ana sayfa ayarları var onları bir sıfırla bakalım olacak mı?

Evet internetten film izlediğim oluyor ama kaliteli belli başlı siteler. Yanlış bir şey olarak tam olarak ne olabilir mesela ? Flash vs takmadım. Bilgisayarıma bir tek kendi flashımı takmaktayım.

Chrome ana sayfa ayarlarından sıfırlayın.

Deneyeceğim..

O zaman Windows Defender'dan bir tarama yaptır sıkıntı yoksa git Chrome'u silip tekrar yükle böylece çözülür ya da ayarlardan Chrome'u sıfırla yap.

O zaman Windows Defender'dan bir tarama yaptır sıkıntı yoksa git Chrome'u silip tekrar yükle böylece çözülür ya da ayarlardan Chrome'u sıfırla yap.

Windows Defender tam bir sonuç verecek midir ki ? Yoksa anti-virüs programı indirmem mi gerekiyor..

Kullandığınız uzantıdan olabilir. Eğer olmazsa ayarlara girin, gelişmişe tıklayın sonra sıfırla ve temizleye tıklayın ve daha sonra "Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin"'e tıklayın.

Açıkçası ara ara oluyor bu Chrome'da arasıra silmek lazım tarayıcıyı bu konularda ama Opera gayet başarılı tarayıcı korumasında. 2 ayda bir siler tekrar yüklerdim şimdi 5 aydır sorunsuz kullanıyorum.

Geri
Yukarı