Bilgisayar her kapatıldığında güncelleyip kapat diyor

Yeniden başlatmayı dene bilgisayarını. Güncelleştirmeleri kontrol et. Tekrar yeniden başlat, düzelecektir büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un son sürümüne geçin güncelleme geldikçe (nadiren) yeniden başlatıp yüklersiniz eski sürüm windows 10 kullanıyorsanız gelmesi normal, eğer çok bıktıysanız hizmetler'den windows update'yi devre dışı bırakabilirsiniz.

Dostum bende de aynı sorun vardı. HDD'den kaynaklı hard diski biçimlendirip tekrar windows kurmayı dene. Bilgilerin gidebilir ama düzelme şansıda var olmaz ise 40 lira 320gb seni idare edecek bir hard disk alabilirsin.
Dostum bende de aynı sorun vardı. HDD'den kaynaklı hard diski biçimlendirip tekrar windows kurmayı dene. Bilgilerin gidebilir ama düzelme şansıda var olmaz ise 40 lira 320gb seni idare edecek bir hard disk alabilirsin.
Diğer arkadaşlarımın yazdığı tavsiyeleride uygulayabilirsin son çare olarak benim verdiğim tavsiyeyi uygulamanı isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki gibi yaparsan olur.

Yeniden başlatmayı dene bilgisayarını. Güncelleştirmeleri kontrol et. Tekrar yeniden başlat, düzelecektir büyük ihtimal.
yeniden başlat yazısına tıklamayı denediğimde de güncelleştirmek zorundayım.
Daha detaylı anlatır mısın?
Daha detaylı mı ? Yorum yazmak için yorum yazmayın lütfen...
Güncelsiniz diyor. Ne kadar çok saçma bir olay çok sinirlendim.
Kasanın kendi tuşundan yeniden başlattım ve olmadı.

yeniden başlat yazısına tıklamayı denediğimde de güncelleştirmek zorundayım.

Daha detaylı mı ? Yorum yazmak için yorum yazmayın lütfen...

Güncelsiniz diyor. Ne kadar çok saçma bir olay çok sinirlendim.

Kasanın kendi tuşundan yeniden başlattım ve olmadı.
kendi tuşundan değil. Yazılımsal olarak windowsu kapat dediği yerden yeniden başlat.

Yeni konular

Geri
Yukarı