Bilgisayar için fan önerisi

Dostum son bişey soracağım . Bu fan benim kasama uyarmı yani 3 tane fan girişi var 120mm normal fan boyutu dediler kasam ise :
İ9 80+ Bronze 700W Game Kasa . 3 tane fan alacağım .
Benim anlamadığım bişey var bu arada exsa da 700 +80 plus olarak almıştım ama vatanda sadece 700 psu yazıyor .

Bende geçen ay Xigmatek fan aldım. XLF serisi 140mm ledli fan. Eğer 140mm uyan fan yerin varsa öneririm. Yoksa dediğiniz fanı alabilirsiniz. Forumda incelemesi mevcut.

Dostum son bişey soracağım . Bu fan benim kasama uyarmı yani 3 tane fan girişi var 120mm normal fan boyutu dediler kasam ise :
İ9 80+ Bronze 700W Game Kasa . 3 tane fan alacağım .
Benim anlamadığım bişey var bu arada exsa da 700 +80 plus olarak almıştım ama vatanda sadece 700 psu yazıyor .
Vatanda verilen ürün bilgileri doğru değil.(Bazıları için...) Ürünün kendi sitesinden bakarak ürün bilgisine ulaşabilirsin. :D

Kardeşim 3 tane fan taktık arkadaki fanı yani kasanın kendi fanınının yerini değiştirdik slot olmadığı için ve kablo uzanmadığı için şuan 1 fan ses çıkarıyor . Acaba hangisi ses çıkarıyor.

Sesi duymadan bişi diyemem. Ama uçak motorundan gelen ses gibi bir ses gibi geliyorsa fan devrini azalt biostan. :D Sana tavsiye ettiğim fan 2200 RPM'de çok fazla ses çıkarır. 600 - 700 RPM'de çalıştırırsan bi sorun olmaz.

Sesi duymadan bişi diyemem. Ama uçak motorundan gelen ses gibi bir ses gibi geliyorsa fan devrini azalt biostan. :D Sana tavsiye ettiğim fan 2200 RPM'de çok fazla ses çıkarır. 600 - 700 RPM'de çalıştırırsan bi sorun olmaz.
Son bir sorum olacak . Bios ayarlarından nasıl yapacağım ?
Anakartım m5a97 evo rd

Konu çözüldü speed fan programını indirdim . . .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı