Bilgisayar için hazır Driver bulma programı

Tunç007

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarıma şimdi format attım ve driverlarını nerden bulabilirim?
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartının modelini yazıp yanına driver yazarsan sana indireceğin driverları gösterir. Örnek : Z97 PC Mate driver. Uğraşmak istemiyorsan sana aldığın parçaların yanında driver cd' si vermiş olmaları gerekir. Onu da kullanabilirsin.

Anakartının modelini yazıp yanına driver yazarsan sana indireceğin driverları gösterir. Örnek : Z97 PC Mate driver. Uğraşmak istemiyorsan sana aldığın parçaların yanında driver cd' si vermiş olmaları gerekir. Onu da kullanabilirsin.
Anakart modeli asus p7p55d-e

Anakart modeli asus p7p55d-e
fakat ben tek anakart değil herşeyin driverını bulmak istiyorum

Valla ben yıllardır Slim Drive kullanıyorum bilgisayar internete bağlı ise üzerinedeki donanımların driverlarını bulup,indirip, kuruyor. Çok uzun süredir kullanıyorum ne reklam var nedr bişi her formattan sonra bu programı kurup işimi hallediyorum.

Evet slimdrivers veya Driver Toolkit tavsiye edebilirim tabi slimdrivers free.

Driverları otomatik bulan ve otomatik yükleyen programlar var ama onların sürümü eski oluyor. Güncel sürümleri üretici sitesinden indirip yükleyebilirsin. Güncelleme ile çoğu sorun ortadan kalkıyor.

Aida64 tarzı programlar kullanarak Sürücülerinizin marka modellerine erişebilir ve hepsini tek tek manual şekilde orjinal sitelerinden indirerek maksimum verim alabilirsiniz..
Ama ben uğraşamam diyorsanız Driver Reviver'ı öneririm..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı