Bilgisayar için Hoparlör Tavsiyesi

oweroth

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe sorun değil ancak tabii ki 1000 lira vermeye de gerek yok. Kaliteli, ses seviyesi fena olmayan, müzik, oyun vs. performansı çok iyi olan bilgisayar için hoparlör (speaker) tavsiyelerinizi bekliyorum. Görüntüsü de çok eskimsi bir şey olmazsa sevinirim. Normalde kulaklık kullancağım neredeyse her zaman ancak kaliteli bir hoparlör de olsun istiyorum.

Çok önemli değil ancak 200 TL civarı fena olmaz. Alttaki iyi gibi ancak büyük sanırım. Biraz yanında çıkan bass. S210 da çok eskimsi duruyor, ki zaten bayağı eski bir ürün diye biliyorum. Biraz daha yeni bir şeyler var mıdır acaba?

Çok önemli değil ancak 200 TL civarı fena olmaz. Alttaki iyi gibi ancak büyük sanırım. Biraz yanında çıkan bass. S210 da çok eskimsi duruyor, ki zaten bayağı eski bir ürün diye biliyorum. Biraz daha yeni bir şeyler var mıdır acaba?

Rampage RMS-X9 2.0 RGB Hoparlör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Logitech Z120 1.2 W 1+1 Hoparlör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Teşekkürler sanırım attığınız Rampage'i alacağım fena durmuyor ve f/p olduğu söyleniyor.

Geri
Yukarı