Bilgisayar için koltuk tavsiyesi - 1000TL

Trequerista

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 1000 TL bütçeye bilgisayar için koltuk tavsiyesi istiyorum. 1, 80 boy, 80 kiloyum. Uzun saatler bilgisayar başında olabiliyorum. Oyun koltuğu olur, ofis koltuğu olur hiç fark etmez. Sırt, boyun ağrıları bir nebze durulsa yeterli benim için. Bütçeye duruma göre ekleme de yapabilirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 1000 TL bütçeye bilgisayar için koltuk tavsiyesi istiyorum. 1, 80 boy, 80 kiloyum. Uzun saatler bilgisayar başında olabiliyorum. Oyun koltuğu olur, ofis koltuğu olur hiç fark etmez. Sırt, boyun ağrıları bir nebze durulsa yeterli benim için. Bütçeye duruma göre ekleme de yapabilirim. Teşekkürler şimdiden.
yüksek bütcen varsa x driveden şaşma

Öncelike boyun ve oturma yeri konforu için satılan ekstra ekipmanlara bakmanı tavsiye ederim. Genellikle araç yolculukları adı altında satılıyor. Sonrasında koltuk için daha kolay karar verebilirsin diye düşünüyorum.

xDrive 15'li modeli yeni çıktı ve 999 TL fiyatı var. Aynı zamanda xDrive Sancak modeli de yine beğenilen bütçene uygun model.

xDrive 15'li modeli yeni çıktı ve 999 TL fiyatı var. Aynı zamanda xDrive Sancak modeli de yine beğenilen bütçene uygun model.

Yeni çıkan model ile sancak modeli arasında kalite farkı var mıdır hocam yoksa hemen hemen yakın ürünler midir

Şu model var birde, bayağı övülüyor. Denemiş olan veyahut kullanan var mı?

Son düzenleme:
Yeni çıkan model ile sancak modeli arasında kalite farkı var mıdır hocam yoksa hemen hemen yakın ürünler midir

Şu model var birde, bayağı övülüyor. Denemiş olan veyahut kullanan var mı?
Net bir bilgim yok, ama ben de 1000 TL bütçede bir şeyler baktığımdan şuan gözüme çarpan bu iki ürün var.

Yeni konular

Geri
Yukarı