Bilgisayar için konsol önerisi

erayaau

Picopat
Pisayaya bakıyorum da en fazla 40-50TL arası ürünler var pek uzun ömürlü durmuyorlar. Önerdiğiniz güzel USB girişli oyun konsolu var mı?

Narayanna

Hectopat
Konsol derken, Gamepad diyorsun sanırım.
Uzun ömürlü kaliteli ve her oyunda sorunsuz çalışan bir kol arıyorsan, Logitech F310 öneririm.
Biraz pahalıdır ama, 3 yıldır kullanıyorum tuşları hâlâ ilk aldığım gibi.

Emir_Yuksel

Centipat
40-50 TL arası düzgün bir şey bulmanız imkansız.

70 TL'ye böyle bir ürün var.

Bu ürün iyi olabilir diye düşünüyorum satıcı güzel ürün sağlam duruyor ama bu fiyat skalasında ki ürünleri almanızı uzun ömürlülük açısından çok tavsiye etmem.

Monster Pusat Pro kullanıyorum öneririm. 299 TL fiyatı.

Ali Arhan İla

Femtopat
Direk PS4 veya Xbox kontrolcüsu alabilirsin PC'ye USB uzerinden bagladiginda hiç sıkıntı cikarmiyorlar ben denedim.

yener999

Terapat
Moderatör
Yer
Kocaeli
Hocam, Logitech F310 alabilirsiniz. Fiyatı da aşırı pahalı değil.
Biraz daha güzel bir kol istiyorum derseniz, MSI GC20 alın derim. 2 milyon tıklama garantisi var.

ilkerkck1

Femtopat
bütçen varsa xbox one gamepad al en kaliteli tercih o olacaktır windows da özellikle gayet senkronize çalışıyor şahsen kullanıyorum 2 senedir.

Emir_Yuksel

Centipat
Fiyatı gereksiz pahalı bence Xbox One Kontrolcüsünün. 750 TL civarına onu almaktansa
Monster Pusat Pro öneririm zaten Xbox One kontrolcüsü olarak tanıyor Windows. ( Firmware Update Yapıldıktan Sonra )

ilkerkck1

Femtopat
Evet, ben 2. el almıştım. Şuan da 300 küsür civarı 2. el fiyatı. Halen bir sorun yaşamadım gayet sağlam bir kontrolcü.

Yeni konular

Yukarı