Bilgisayar İçin Masa Önerisi

Linnmon masalar iyi midir ?

• Evet, alabilirsin.

Oy: 17 34,0%
  • Hayır, marangoza yaptır.

Oy: 33 66,0%

• Oy verenlerin toplamı
    50

Fatih Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayarın siparişini verdim. Sıra geldi masanın siparişini vermeye. Bu iki ürün nasıldır ? Sağlam mıdır ? Aranızda kullanan var mı ? Sallanır mı ?
  1. LINNMON/ADILS çalışma masası, beyaz, 150x75 cm
  2. LINNMON/ADILS çalışma masası, ağartılmış meşe görünümlü-beyaz, 150x75 cm
Ya da bir marangoza gidip bu şekilde bir masa yaptırmak iyi olur mu ? Ya da başka öneriniz var mı ?

Önerir misiniz bu masayı ? LINNMON/ADILS çalışma masası, beyaz, 150x75 cm @CJack60 @Neko @MF @Silinen üye @Barış Tolon

Son düzenleme:
Sadece masa tarzında bende birtek bunları bulabildim. Masa işte fonksiyonu olmadığı için birşey değişmez bence. Ölçüleri iyi, alınabilir. Yada marangoza da yaptırabilirsin.

Arkadaşlar yorumlarınıza göre marangoza yaptırmaya karar verdim. Hatta ölçülerini verdim fiyatını akşam söyleyecek. İstediğim ölçüler:
Yükseklik: 75 santimetre
Genişlik: 150 santimetre
Derinlik: 75 santimetre
Tahta: 3 santimetre

Ben marangoza yaptırdım;
Derinlik: 100 CM
Genişlik: 150 CM
Yükseklik: 80 CM
Çok geniş ve rahat oldu, monitörümü de duvara sabitledim uzatmalı ve ayarlı olan sabitleyiciler var ya onlardan biriyle. Masa da bol bol kullanım alanım oluyor. Fiyat olarakta 150-200 arası bir şey tutar bence kendi zevkine ve odana göre yaptırırsan daha güzel olur.
Edit: Maksimum 50 kilogram diyor, masaya şöyle bir yüklenmeye gelmeyebilir yani. Dikkatli seçim yapmalısın

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı