Bilgisayar IPhone'da tüm fotoğrafları görmüyor

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba forum uzun uğraşlar sonucu fotoğrafları ve videoları USB ile bilgisayara atmaya karar verdim amma velakin "DCIM" klasörüne girdiğimde fotoğraflar çıkıyor. Boyutuna baktığımda 18 GB çıkıyor fakat benim fotoğraflarımın ve videolarımın gerçek boyutu 65 GB. Yani çok azını görüyor bilgisayar. Nasıl hepsini görür? Nasıl bu durumu çözerim bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba forum uzun uğraşlar sonucu fotoğrafları ve videoları USB ile bilgisayara atmaya karar verdim amma velakin "DCIM" klasörüne girdiğimde fotoğraflar çıkıyor. Boyutuna baktığımda 18 GB çıkıyor fakat benim fotoğraflarımın ve videolarımın gerçek boyutu 65 GB. Yani çok azını görüyor bilgisayar. Nasıl hepsini görür? Nasıl bu durumu çözerim bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.
Dostum İcloud dan yer aldın mı ? Eğer aldıysan eksik görünen resimleri yedeklediği için telefondan siler, sen galeriden görmek için bastığında anlık olarak indirir ama böyle bir şey yapmadıysan İOtransfer uygulamasını indir. Bir de oradan bak. Çok rahat bir ugulama

Windows 10 kullanıyorsan bilgisayarda yerleşik gelen fotoğraflar uygulamasını kullanabilirsin. Programı açınca hemen sağ üstte içeri aktar butonu var ona bastığında Iphone orada gözüküyor.

İ Cloud yedeklemesindedir hepsi.
Telefonda yer sıkıntısı çekme diye iPhone otomatik olarak her şeyi ı Cloud'a atıyor özellikle kurulum yaparken her şeye evet dediğinde :) Tarayıcından ICloud'a gir orada göreceksin her şeyi.

iCloud’dan yer almadım zaten iCloud’da yedeklese yedeklese 5 GB yedekler değil mi? Resimleri videoları bilgisayara attım ama çok azı eksik mesela 63 GB olması gerekirken 58 GB var.. o eksik kalan resimler nerde bilmiyorum “DCIM” dosyasından her şeyi attım. 3-4 GB dosya kayıp.
Bilen birisi yok mu neden birçoğunu görürken birkaç GB dosyası görmüyor

Son düzenleme:
iCloud’dan yer almadım zaten iCloud’da yedeklese yedeklese 5 GB yedekler değil mi? Resimleri videoları bilgisayara attım ama çok azı eksik mesela 63 GB olması gerekirken 58 GB var.. o eksik kalan resimler nerde bilmiyorum “DCIM” dosyasından her şeyi attım. 3-4 GB dosya kayıp.
Bilen birisi yok mu neden birçoğunu görürken birkaç GB dosyası görmüyor
IOtransfer uygulamasını denedin mi ?

Geri
Yukarı