Bilgisayar kapalıyken bile hoparlörden ses geliyor

Mrjoeblack

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bazı seslere çok ciddi hassasiyetim var; ağız şapırdatma, cızırtı, su damlaması, saat sesi gibi.
Bilgisayarım açık da olsa kapalı da olsa hoparlörden sürekli tek tonda bir zzzz diye ses geliyor. Eskiden bilgisayarın yanında telefon çaldığında
Çıkan sesleri anımsatıyor bana, ve ciddi anlamda çok rahatsızım bu durumdan. Hoparlörün düğmesini kapatana kadar ya da fişini çekene kadar gitmiyor.
Sorun nedir? Çözülmeyecekse çöpe atacağım.

Çok üzücü, mecbur bluetooth bir ses bombası almak zorunda kalacağım
Benim de Z333 hoparlörüm vardı, aynı sizin yaşadığınız gibi hafif ses geliyordu kökten kapatıyordum o yüzden. Hepsinde var bu sorun maalesef.

Hocam kabloyla veya girişle alakalı. Az oynatın düzelir kablonun girişe takılı olan ucunu.

Arkadaşlar merhaba, bazı seslere çok ciddi hassasiyetim var; ağız şapırdatma, cızırtı, su damlaması, saat sesi gibi.
Bilgisayarım açık da olsa kapalı da olsa hoparlörden sürekli tek tonda bir zzzz diye ses geliyor. Eskiden bilgisayarın yanında telefon çaldığında
Çıkan sesleri anımsatıyor bana, ve ciddi anlamda çok rahatsızım bu durumdan. Hoparlörün düğmesini kapatana kadar ya da fişini çekene kadar gitmiyor.
Sorun nedir? Çözülmeyecekse çöpe atacağım.
benimkindende geliyor zzzzzz diye

Yeni konular

Geri
Yukarı