Bilgisayar Kasası için Marka Tavsiyesi

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Bana bi tane kasa tipi önerin cooler master favorim. Bildiğiniz marka varsa iyi söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka değil görünüm ve parça uyumu önemli kasalarda. EVEREST falan almadığın sürece sıkıntı yaşayacağını da sanmıyorum bu arada.

Sen anakartını ve ekran kartını falan yaz önce bir, ona göre önereyim.

Öncelikle "Bana bi tane kasa tipi önerin" yazmak yerine bütceniz ve bileşenlerinizi yazsanız fena olmazdı.
Bütçeniz ve bileşenlerinizi yazarsanız önerilerde bulunabiliriz.

Şu an ekran kartım HD7850 var. Anakart ASUS M5A47 Evo r2.0 var değişecek. Tabii bunlar yeni anakart alırsam küçük olacak. Bu bende şimdilik bu. Ekran kartı da değişecek. Cooler Master Master Case 5 sizce nasıl? Bir de bunun Pro versiyonu var.

Bakarım teşşekürler. Vatan computer everst kasa verdi hiç hoşuma gittme kablolama sıkıntılı arkadan. Bakmadan aldık. Böyle oldu adam bi iyi diyordu

Şuan ekrankartım hd7850 var. Anakart asus m5a47 evo r2.0 var değişicek. Tabi bunlar yeni anakart alırsam küçük olcak bu bende şimdilik bu. Ekran kartıda değişicek. Cooler Master MasterCase 5 sizce nasıl ? Bide bunun pro versiyonu var
CM master case 5 güzel, kaliteli ve geniş bir kasadır.

Bakarım teşşekürler. Vatan computer everst kasa verdi hiç hoşuma gittme kablolama sıkıntılı arkadan. Bakmadan aldık. Böyle oldu adam bi iyi diyordu
Vatandaki satıcı elemanların hepsi aynı, anakart modelini belirtmeme rağmen arkadaş DDR4 anakart'a DDR3 RAM vermeye çalışıyor biraz sıkıntılı olanları var, Allah' tan sonunda anlaştık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı