Çözüldü Bilgisayar kendi kendine açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ertugrul3424

Hectopat
Herkese merhaba, bigisayarım kendi kendine açılıp kapanıyor ve şoyle bir şey fark ettim ekran kartının monitöre görüntü veren koblu benım VGA o kabloya ekran kartının takıldığı yere dokunuyorum. Biligisayar gayet iyi çalışıyor ama elimi çekince kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Herkese merhaba, bigisayarım kendi kendine açılıp kapanıyor ve şoyle bir şey fark ettim ekran kartının monitöre görüntü veren koblu benım VGA o kabloya ekran kartının takıldığı yere dokunuyorum. Biligisayar gayet iyi çalışıyor ama elimi çekince kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir?

VGA kablonuzda sorun olabilir veya tam takmamış olabilirsiniz.

VGA kablosunda veya ekran kartınızda temaszızlık olabilir.

Topraklamanız sağlam mı?

Ekran kartının soketinde veya kabloda sorun olabilir farkli bir kablo ile deneme imkanınız varsa deneyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı