Bilgisayar kendi kendine Alt+Tab atıyor

ChangeDD

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Bilgisayarımın kablolarında hiçbir sorun yok fakat kendi kendine Alt Tab atıyor.
Oyun oynarken de bilgisayarda değilken de kendi kendine Alt Tab atıyor. Oyun oynarken sorun çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trojan virüsü bulunuyor olabilir. Kaspersky veya malwarebytes ile tam tarama yapabilirsiniz. Veya hiç uğraşamam ben garantiye almak istiyorum derseniz format atıp temiz kurulum yapabilirsiniz. Ancak sorun bir virüsten dolayı değilse bunlarla uğraşmanıza gerek yok. Tavsiyem dediğim antivirüsler ile tam tarama yapın. Virüs çıkarsa temizler büyük ihtimal ve sorun çözülür.

Kaspersky ile tam tara ve virüsleri sil sildikten sonra Kaspersky'dan karantinaya gir ve karantinada ki bütün virüslere hepsini kaldır butonuna bas sonra Kaspersky'dan Microsoft Windows sorun gidermeyi çalıştır PC hala Alt Tab yapıyorsa CMD'yi yönetici olarak aç sonra şu komutu gir "sfc/scannow"sonra PC ı yeniden başlat.

Bu tür hatalar genelde böyle düzeliyor.

Kaspersky ile tam tara ve virüsleri sil sildikten sonra Kaspersky'dan karantinaya gir ve karantinada ki bütün virüslere hepsini kaldır butonuna bas sonra Kaspersky'dan Microsoft Windows sorun gidermeyi çalıştır PC hala Alt Tab yapıyorsa CMD'yi yönetici olarak aç sonra şu komutu gir "sfc/scannow"sonra PC ı yeniden başlat.

Bu tür hatalar genelde böyle düzeliyor.
Kaspersky ile nasıl tarayabilirim. Windows defender ile tarayamaz mıyım?

Kaspersky ile taradım virüs çıkmadı ve laptopu harici monitöre bağlıyorum monitörden sorun olabilir mi? Yoksa bilgisayarla alakalı mı?

CMD yönetici olarak açıp sfc/scannow komutunu girip %100 olunca PC ı yeniden başlatmayı denediniz mi?

Monitörden sorun olmaz diye düşünüyorum PC da sorun vardır.

Merhaba, benim ByNoGame hesabımda donate olarak gelen 14 TL var. Bu parayı Papara kartıma çekeceğim fakat çekemiyorum. Her yeri doldurdum fakat bu hatayı alıyorum sürekli. Nasıl Papara kartıma çekebilirim? ByNoGame bakiyeme aktarınca Papara kısmına yazı yazma yerine 0 kalıyor sayı değiştirilmiyor

Eki Görüntüle 1163877

CMD yönetici olarak açıp sfc/scannow komutunu girip %100 olunca PC ı yeniden başlatmayı denediniz mi?

Monitörden sorun olmaz diye düşünüyorum PC da sorun vardır.
Komut istemcisi ile de tarattım, maalesef bir sonuç çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı