Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Birak iciyorm

Hectopat
Bu durum önceden de olmuştu, bilgisayar kendi kendine siyah ekran veriyordu, LoL'e girmeye çalışınca kendi kendine oyundan atıyordu. Tekrar deniyordum girmeyi, bu sefer siyah ekran oluyordu bilgisayar ve sağ alt köşede kare bir şey çıkıyordu. Kapatma tuşuna basılı tutup kapadım ve tekrar açtım. Sorun hala düzelmemişti. Google'a girince arama motoruna bir şey yazınca "Hay aksi!" diye tanımını nasıl anlatacağımı bilemediğim bir hata çıkıyordu. Bilgisayar'a format attım, her şey düzelmişti LoL'ü, Spotify'ı ve Discord'u tekrar indirdim. 2 hafta sorun yoktu, 2 hafta sonra bu durum tekrar olmaya başladı. Google Chrome'daki "Hay aksi!" hatası, bilgisayarın kendi kendine kapanması tekrar tekrar olmaya başladı. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Bilgisayarcı bir arkadaşım var, SSD'de sorun olduğunu düşünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durum önceden de olmuştu, bilgisayar kendi kendine siyah ekran veriyordu, LoL'e girmeye çalışınca kendi kendine oyundan atıyordu. Tekrar deniyordum girmeyi, bu sefer siyah ekran oluyordu bilgisayar ve sağ alt köşede kare bir şey çıkıyordu. Kapatma tuşuna basılı tutup kapadım ve tekrar açtım. Sorun hala düzelmemişti. Google'a girince arama motoruna bir şey yazınca "hay aksi!" diye tanımını nasıl anlatacağımı bilemediğim bir hata çıkıyordu. Bilgisayar'a format attım, her şey düzelmişti LoL'ü, Spotify'ı ve Discord'u tekrar indirdim. 2 hafta sorun yoktu, 2 hafta sonra bu durum tekrar olmaya başladı. Google Chrome'daki "hay aksi!" hatası, bilgisayarın kendi kendine kapanması tekrar tekrar olmaya başladı. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Bilgisayarcı bir arkadaşım var, SSD'de sorun olduğunu düşünüyor.

Sıcaklık değerleri nasıl? Eğer imkanınız varsa birinden kısa süreliğine SSD ödünç alın deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı