Çözüldü Bilgisayar kendi kendine site açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Canemre35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ben PC'yi açtıktan hemen sonra Chrome'da kumar içerikli Rusça bir site açılıyor. Bu sitenin açılmasını nasıl önleyebilirim? Adware ve Windows'un kendi antivirüsü ile tarattım ama bir şey bulamadı. Windows 10 kullanıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyu hortlattım ama aynı sorunu ben de yaşıyorum. browser kapalıyken kendiliğinden youtube da bitcoin videosu başlıyor. yalnız belli bir browserda değil, varsayılan browser hangisiyse onunla başlıyor. yani sorun tarayıcılarda değil, windowsun biyerlerinde.. adwcleaner ile tarattım ama çözülmedi

Konuyu hortlattım ama aynı sorunu ben de yaşıyorum. Browser kapalıyken kendiliğinden YouTube'da Bitcoin videosu başlıyor. Yalnız belli bir browserda değil, varsayılan browser hangisiyse onunla başlıyor. Yani sorun tarayıcılarda değil, Windows'un biyerlerinde. AdwCleaner ile tarattım ama çözülmedi.

Hocam keşke yeni konu açsaydınız antivirüs yukleyin hocam tam sistem taraması yapın. Veya Shell:Starter yazın cmd'ye orada orada internet tarayıcınız ile alakalı dosyalar varsa silin. Veya C:\ProgramData\youtube\YoutubeStarter.exe böyle dosya varsa silin.

Son düzenleme:
Hocam keşke yeni konu açsaydınız antivirüs yukleyin hocam tam sistem taraması yapın. Veya Shell:Starter yazın cmd'ye orada orada internet tarayıcınız ile alakalı dosyalar varsa silin. Veya C:\ProgramData\youtube\YoutubeStarter.exe böyle dosya varsa silin.
dostum aylardır bu dosya beni deli ediyordu. tesadüfen az önce kendim dosyayı buldum ve çözümü buraya yazmak için geldiğimde senin cevabını da gördüm :) dosya kendisini zamanlanmış görevlere eklemiş ve o şekilde tetikleniyor. herkese kolay gelsin..

Geri
Yukarı